Zdjęcia na kalendarz 2017 Zdjęcia na kalendarz 2017

Zgłoś swoje zdjęcie z powiatu malborskiego! (© Benjamin Combs)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponownie ruszamy z naszym plebiscytem ZDJĘCIA NA KALENDARZ, tym razem na rok 2017. Zgłoś swoje zdjęcie przedstawiające urokliwe miejsce w powiecie, a następnie zbieraj głosy internautów. Może to Twoja fotografia ozdobi kalendarz?

Zdjęcia wybrane przez komisję konkursową:
I miejsce- Anna Kazińska-Olejniczak
II miejsce - Nestor Gruziński
III miejsce - Alicja RemiszewskaTU MOŻESZ ZGŁOSIĆ ZDJĘCIA I GŁOSOWAĆ


Każdego roku zapraszamy i zachęcamy Czytelników do udziału w naszym specjalnym konkursie na najpiękniejsze zdjęcia kalendarzowe, które prezentują najbardziej urokliwe miejsca w powiecie. Wygrane fotografie stworzą i ozdobią kalendarz na 2017 rok, który zostanie dołączony w grudniu do papierowego wydania „Dziennika Bałtyckiego”.

Zgłoszenie powinno zawierać:
- co najmniej jedno zdjęcie prezentujące miejsce w powiecie (jedna osoba może wysłać nie więcej jak jedno zgłoszenie, z maksymalną liczbą 8 zdjęć)
- imię i nazwisko kandydata oraz kontaktowy numer tel. (do wiadomości redakcji)
- oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do danego zdjęcia.
- rozdzielczość zdjęcia powinna wynosić 300 dpi.

Głosowanie w naszym plebiscycie "Zdjęcia na kalendarz 2017" rozpocznie się 7 października i potrwa do 4 listopada 2016 roku.

Nagrodami dla osób, które zdobędą najwięcej głosów w powiatowych głosowaniach będzie publikacja w kalendarzu jednego ze zgłoszonych zdjęć (wybranego przez Komisję Konkursową) oraz pendrive „Dziennika Bałtyckiego”.

Dodatkowo Komisja Konkursowa, biorąc pod uwagę zgłoszenia wszystkich autorów przesłane we wszystkich odrębnie prowadzonych głosowania w każdym z powiatów, przyzna trzy nagrody dla autorów zdjęć: bony na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 800 zł (I miejsce), 400 zł (II miejsce) i 200 zł (III miejsce).

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!