Dwa samochody osobowe zderzyły się we wsi Dubiel (gmina Kwidzyn). W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godz. 11.30.

- Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że 57-letnia kierująca mitsubishi pajero na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i wyjechała z drogi podporządkowanej wprost pod passata, którym podróżowały trzy osoby - informuje sierż. sztab. Bożena Schab, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Zobacz też: Wypadek w Sadlinkach! Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 48-letni kierowca volkswagena i jego pasażerka. Z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Badanie alkotestem przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

znajoma (gość)

Passat jechał z prędkością taka jaka być powinna, a ta Pani z Pajero nie to, że myślała że jej wszystko wolno tylko po prostu nie widziała za budynku passata (jest tam skrzyżowanie z lustrem).

MamCoJesc (gość) (obywatel)

Widziałeś to skrzyżowanie albo byłeś chociaż raz na nim? Wystarczy że passat jechał więcej jak dozwolone w tym miejscu 60 a często samochody tam zapierniczają i było bum. Przejeżdżałem tamtędy codziennie to wiem co mówię nie zawsze wszystko widać

obywatel (gość) (driver)

Wiesz co? Sam sobie najlepiej w łeb strzel. Jednego durnia mniej. Nie wiem, jak w ogóle coś można napisać. Skąd ta głupizna niektórych ogarnia?
A Pani w pajero myślała pewnie, że jak ma duże auto to już Jej wszystko wolno, jednak nie! Takim samochodem trzeba umieć jeździć, to nie jest osobówka segmentu B. To jest kolos, do takiego samochodu trzeba mieć wyczucie.