Wypadek na Miłosnej. 44-latka uderzyła samochodem w drzewo, w akcji śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

Arkadiusz KosińskiZaktualizowano 
Helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana została do szpitala 44-letnia kobieta, która we wtorkowy poranek, na Miłosnej, uderzyła samochodem w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 8. Chwilę po zgłoszeniu, na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 44-letnia kobieta kierująca fordem, na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo - informuje sierż. sztab. Anna Filar, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala w Grudziądzu. Po wypadku ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

Po wypadku, policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Starajmy się przewidywać zagrożenia i podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych, od zachowań i decyzji, które podejmujemy. Wystarczy sekunda nieuwagi, a konsekwencje mogą być tragiczne.

Śmiertelny wypadek w Krzykosach. Samochód osobowy uderzył w drzewo, nie żyją dwaj mężczyźni [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek w Krzykosach. Samochód osobowy uderzył w ...

polecane: FLESZ: Umacnia się rynek pracownika. Oto zawody najbardziej pożądane.

Wideo

Materiał oryginalny: Wypadek na Miłosnej. 44-latka uderzyła samochodem w drzewo, w akcji śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA] - Kwidzyn Nasze Miasto

Komentarze 40

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-17T23:32:55 02:00, Jarek:

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

2019-05-18T18:34:46 02:00, Mir:

Wyrazy współczucia. A Miałem nadzieję..... 😔

2019-05-18T20:26:48 02:00, Gość:

Jeśli to pan jechał tym Tirem, to dziękujemy

2019-05-19T13:42:31 02:00, Mir:

Robiłem co mogłem. Jeszcze raz Wyrazy wspolczucia😔

😭

zgłoś
M
Mir
2019-05-15T21:39:16 02:00, Jacek z Kwidzynia:

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

2019-05-16T13:13:54 02:00, a co z lekarzem pijakiem?:

Drzewa chronią jezdnie przed brudem i syfem z pól,lasów a także przed promieniami słońca rzucając cień na jezdnie. 40 lat jeżdze po polskich drogach i nigdy w drzewo nie uderzyłem.

Przekroczenie dozwolonej predkości zawsze konczy sie wypadkiem.

Szkoda ze ten portal nie napisze o wyroku lekarza Pielucia co auta taranował po pijaku na ulicy Polnej

2019-05-17T23:26:19 02:00, Pojebusy:

Niektórym to bym nawet osiołka nie dał żeby go ujeżdżać żeby nie zrobił sobie i jemu krzywdy to jeździj pacanie wolniej a jak chcesz się wyżyć to na rajd jeżdżą trupami co już powinni być ze zlomowany a on jeszcze jeździ po drogach co za cepy wypisują takie bzdury ludzie nie szkoda idiotów wariantów a gdzie kultura na drodze co za cioty drzewo wam przeszkadza walnijcie się w łeb tak żeby was by tak

2019-05-19T18:25:16 02:00, Mir:

40 lat jeżdżę po polskich drogach? Czy ma Pan tyle prawko ważne? Jeżdżę 10 lat i coś czuję że 3 razy tyle co Pan km zrobiłem. I nie wpadł bym na takie chore chwalenia się się że przez 40 lat w drzewo nie uderzylem. Nie uderzył Pan bo już by Pan nie pisał. Ale Nie wiadomo wstaje Pan Rano i może w tym41roku być koniec. Debilizm. A Od Pani Gosi ŚP proszę się odpierdolic, naprawdę jechała normalnie. Coś się stało napewno ale też napewno Noe cwanoakowanie.

Pan Pieluc to chyba inna strona do wypowiadania się.

zgłoś
M
Mir
2019-05-15T21:39:16 02:00, Jacek z Kwidzynia:

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

2019-05-16T13:13:54 02:00, a co z lekarzem pijakiem?:

Drzewa chronią jezdnie przed brudem i syfem z pól,lasów a także przed promieniami słońca rzucając cień na jezdnie. 40 lat jeżdze po polskich drogach i nigdy w drzewo nie uderzyłem.

Przekroczenie dozwolonej predkości zawsze konczy sie wypadkiem.

Szkoda ze ten portal nie napisze o wyroku lekarza Pielucia co auta taranował po pijaku na ulicy Polnej

2019-05-17T23:26:19 02:00, Pojebusy:

Niektórym to bym nawet osiołka nie dał żeby go ujeżdżać żeby nie zrobił sobie i jemu krzywdy to jeździj pacanie wolniej a jak chcesz się wyżyć to na rajd jeżdżą trupami co już powinni być ze zlomowany a on jeszcze jeździ po drogach co za cepy wypisują takie bzdury ludzie nie szkoda idiotów wariantów a gdzie kultura na drodze co za cioty drzewo wam przeszkadza walnijcie się w łeb tak żeby was by tak

40 lat jeżdżę po polskich drogach? Czy ma Pan tyle prawko ważne? Jeżdżę 10 lat i coś czuję że 3 razy tyle co Pan km zrobiłem. I nie wpadł bym na takie chore chwalenia się się że przez 40 lat w drzewo nie uderzylem. Nie uderzył Pan bo już by Pan nie pisał. Ale Nie wiadomo wstaje Pan Rano i może w tym41roku być koniec. Debilizm. A Od Pani Gosi ŚP proszę się odpierdolic, naprawdę jechała normalnie. Coś się stało napewno ale też napewno Noe cwanoakowanie.

zgłoś
M
Mir
2019-05-17T23:32:55 02:00, Jarek:

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

2019-05-18T18:34:46 02:00, Mir:

Wyrazy współczucia. A Miałem nadzieję..... 😔

2019-05-18T20:26:48 02:00, Gość:

Jeśli to pan jechał tym Tirem, to dziękujemy

Robiłem co mogłem. Jeszcze raz Wyrazy wspolczucia😔

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T23:32:55 02:00, Jarek:

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

Nasza Gosia,😪😪

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T23:32:55 02:00, Jarek:

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

2019-05-18T18:34:46 02:00, Mir:

Wyrazy współczucia. A Miałem nadzieję..... 😔

Jeśli to pan jechał tym Tirem, to dziękujemy

zgłoś
M
Mir
2019-05-17T23:32:55 02:00, Jarek:

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

Wyrazy współczucia. A Miałem nadzieję..... 😔

zgłoś
J
Jarek

Gosia odeszła do domu Ojca Niebieskiego wyrazy współczucia dla rodziny

zgłoś
P
Pojebusy
2019-05-15T21:39:16 02:00, Jacek z Kwidzynia:

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

2019-05-16T13:13:54 02:00, a co z lekarzem pijakiem?:

Drzewa chronią jezdnie przed brudem i syfem z pól,lasów a także przed promieniami słońca rzucając cień na jezdnie. 40 lat jeżdze po polskich drogach i nigdy w drzewo nie uderzyłem.

Przekroczenie dozwolonej predkości zawsze konczy sie wypadkiem.

Szkoda ze ten portal nie napisze o wyroku lekarza Pielucia co auta taranował po pijaku na ulicy Polnej

Niektórym to bym nawet osiołka nie dał żeby go ujeżdżać żeby nie zrobił sobie i jemu krzywdy to jeździj pacanie wolniej a jak chcesz się wyżyć to na rajd jeżdżą trupami co już powinni być ze zlomowany a on jeszcze jeździ po drogach co za cepy wypisują takie bzdury ludzie nie szkoda idiotów wariantów a gdzie kultura na drodze co za cioty drzewo wam przeszkadza walnijcie się w łeb tak żeby was by tak

zgłoś
G
Gość
2019-05-15T10:05:05 02:00, to wina drzewa:

LPR wow ! Chyba miała znajomości w pogotowiu bo do tych z Krzykos co po dopalaczach poszli do nieba,nikt nie przyleciał.

Tak to jest jak sie zapiepsza ponad dozwoloną predkość

2019-05-15T10:44:16 02:00, Gość:

Zwłok się nie transportuje śmigłowcem....

2019-05-15T12:02:50 02:00, Barnaba:

Jakich zwłok? Przetransportowali kobiete w ciężkim stanie. Jak nie znasz szczegółów sprawy to się przymknij.

2019-05-15T13:13:46 02:00, Gość:

Tak, kobieta zyje i nie o kobiete chodzilo.

Ktos mial pretensje dlaczego nie bylo smiglowca do wypadku w Krzykosach. Wiec odpowiedz jest taka gdyz zwlok nie transportuje sie smiglowcem.

Ten ktoś jest zbyt tępy żeby to zrozumiec

zgłoś
a
a co z lekarzem pijakiem?
2019-05-15T21:39:16 02:00, Jacek z Kwidzynia:

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

Drzewa chronią jezdnie przed brudem i syfem z pól,lasów a także przed promieniami słońca rzucając cień na jezdnie. 40 lat jeżdze po polskich drogach i nigdy w drzewo nie uderzyłem.

Przekroczenie dozwolonej predkości zawsze konczy sie wypadkiem.

Szkoda ze ten portal nie napisze o wyroku lekarza Pielucia co auta taranował po pijaku na ulicy Polnej

zgłoś
D
Dorian
2019-05-15T21:39:16 02:00, Jacek z Kwidzynia:

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

Oczywiście zgodzę się z tym w 100%.

zgłoś
J
Jacek z Kwidzynia

Jakakolwiek byłaby przyczyna wypadku (nieuwaga, zasłabnięcie, itp) to samochód nie powinien uderzyć w drzewo. Wszystkie drzewa które rosną zbyt blisko jezdni (min 5 metrów) powinny być usunięte. Ile jeszcze ludzi w Polsce musi zostać okaleczonych (czasami na całe życie) lub utracić życie aby ta sprawa była ostatecznie rozwiązana. To już nie czasy koni i furmanek ale samochodów jadących z prędkością 80-100 km/h

zgłoś
D
Dorian

No krew mnie zalewa jak wielcy znawcy piszą typu „noga z gazu” albo „może przyczyną był telefon” itd.!!!! Czy do waszych ograniczonych głów może dotrze, że przyczyny są bardziej złożone?! Ktoś pomyślał, że powodem może być omdlenie lub zasłabnięcie??? Radzę najpierw spojrzeć na siebie i potem oceniać innych pseudo-specjaliści od crash testów!!!

zgłoś
G
Gość
2019-05-15T10:05:05 02:00, to wina drzewa:

LPR wow ! Chyba miała znajomości w pogotowiu bo do tych z Krzykos co po dopalaczach poszli do nieba,nikt nie przyleciał.

Tak to jest jak sie zapiepsza ponad dozwoloną predkość

2019-05-15T14:11:05 02:00, Gość:

Widać, że Pan/ Pani rozumkiem to nie grzeszy. Nie znając szczegółów radzę się nie wypowiadać, a także zajrzeć do słownika !!!

2019-05-15T15:59:41 02:00, Gość:

Ludzie brak słów na niektórych poprostu zygac się chce jak ludzie są tempie .

Nie znacie przyczyny a idiotycznie wypowiadacie się .

Oby tylko wyszła z tego cała .Życzę zdrowia.

Życzę jej dużo siły i zdrowia.Trzymaj się dziewczyno..I walcz

zgłoś
Dodaj ogłoszenie