Wymęczone zwycięstwo Arki Gdynia z Kotwicą Kołobrzeg [ZDJĘCIA]

ŁŻ
Przemyslaw Swiderski
Piłkarze Arki Gdynia rozegrali w sobotę drugi sparing w tym okresie przygotowawczym. Na Witominie pokonali Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

Żółto-niebiescy stworzyli sobie w tym spotkaniu kilka okazji do strzelenia bramki, ale wykorzystali tylko jedną z nich.

W 55. minucie meczu przed polem karnym sfaulowany został Michał Nalepa. Do piłki podszedł Marcus da Silva. Brazylijczyk popisał się ładnym strzałem, ale golkiper rywali sparował piłkę. Zrobił to jednak na tyle niefortunnie, że dopadł do niej Paweł Wojowski, który mocnym strzałem nie dał już szans bramkarzowi rywali.

Arka - Kotwica Kołobrzeg 1:0 (0:0)
1:0 Wojowski (55)

Arka I połowa: Jałocha - Socha, Sobieraj, Wojcinowicz, Warcholak - Yussuff, Mosiejko, Łukasiewicz, Lomski - Tomasiewicz - Abbott

Arka II połowa: Miszczuk – Stolc, Fialho, Marcjanik, Wojowski – Da Silva, Sambea, Nalepa, Bożok – Simaszko- Wardziński

Kotwica: Waśków (84' Marchewka) - Cichy, Poznański (30' Witt), Szutenberg (65' Poznański), Rydzak (46' Strzelecki), Lewiński (65' Żołądź), Żołądź (30' Sochań), Nowak (46' Wrzesień), Kacprzycki (78' Nowak) , Horna (78' Rydzak), Zieliński (46' Szubert)