Warto pamiętać, że tak jak co roku w pobliżu kwidzyńskiego cmentarza w dniach 31 października - 1 listopada obowiązywać będzie inna organizacja ruchu. Szczegółowo prezentujemy ją na mapce powyżej.
Dlatego, by uniknąć niepotrzebnych stresów za kierownicą, może warto w weekend przesiąść się do autobusów kwidzyńskiego PKS. Zwłaszcza, że w sobotę i niedzielę przewoźnik uruchomi dwie dodatkowe linie.
Informacja od PKS Kwidzyn
31 października
1. Linie „systemowe” dowożące pracowników do pracy):
■ Linia nr 1 kursuje jak w sobotę
■ Linia nr 3 kursuje jak w sobotę
■ Linia nr 4 kursuje jak w sobotę
■ Linia Nr 11 kursuje jak w sobotę
PKS uruchomi dodatkowe kursy linii 11:
■ Trasa: Osiedle Zacisze –Wiejska, Osiedle Zacisze – Wiejska I, Polna Słoneczna, Polna Bloki, Wschodnia, Mickiewicza Bloki, Mickiewicza Przedszkole, Dworzec PKS, Dworzec PKP, Kościuszki ZUM, Toruńska, Łużycka, Hallera Szpital, Hallera Szkoła, Targowa, Warszawska Poczta, Warszawska Urząd Miasta, Warszawska Chrobrego, Osiedle Piastowskie Sokola, Sokola II, Osiedle Bajkowe, Długa Przejazd Kolejowy, Malborska Cmentarz.
■ Wyjazd z Osiedle Zacisze - Wiejska: 13:17, 15:17, 17:17.
■ Trasa: Malborska Cmentarz, Długa Przejazd Kolejowy, Osiedle Bajkowe, Sokola II, Osiedle Piastowskie Sokola, Warszawska Chrobrego, Warszawska Urząd Miasta, Warszawska Poczta, Targowa, Hallera Szkoła, Hallera Szpital, Łużycka, Toruńska, Kościuszki ZUM, Dworzec PKP, Dworzec PKS, Mickiewicza Przedszkole, Mickiewicza Bloki, Wschodnia, Polna Bloki, Polna Słoneczna, Osiedle Zacisze Wiejska I – Osiedle Zacisze.
■ Wyjazd z Malborska Cmentarz: 14:02, 16:02, 18:02.
Wszystkie wyjazdy z Malborskiej Cmentarz: 5:02, 7:02, 9:02, 10:02, 11:02, 12:02, 13:02, 14:02, 15:02, 16:02, 17:02, 18:02, 19:02, 21:02.
1 listopada
1. Linie „systemowe” dowożące pracowników do pracy)
■ Linia nr 1 kursuje jak w niedzielę
■ Linia nr 3 kursuje jak w niedzielę
■ Linia nr 4 kursuje jak w niedzielę
2. Pozostałe linie
■ Linia Nr 11: od 5:00 do 6:50 jak w niedzielę, od 6.50 do 12:50 nie kursuje, od 13:00 do 14:50 jak w niedzielę, od 14:50 do 19:00 nie kursuje, od 19:00 do 22:50 jak w niedzielę
Dodatkowe linie
LINIA A
[■ b]Trasa: Dworzec PKS, Dworzec PKP, Kościuszki ZUM, Toruńska, Łużycka, Hallera Szpital, Hallera Szkoła, Targowa, Warszawska Poczta, Warszawska Urząd Miasta, Malborska Skrzyżowanie, Malborska Cmentarz
■ Wyjazdy z PKS: 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30
■ Wyjazdy z Malborska Cmentarz: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
LINIA B
■ Trasa: Miłosna Plati, Miłosna, Sportowa PZZ, Osiedle Zacisze –Wiejska, Osiedle Zacisze – Wiejska I, Polna Słoneczna, Polna Bloki, Wschodnia, Mickiewicza Bloki, Mickiewicza Przedszkole, Warszawska Chrobrego, Osiedle Piastowskie Sokola, Sokola II, Osiedle Bajkowe, Długa Przejazd Kolejowy, Malborska Cmentarz.
■ Wyjazdy z Miłosnej Plati: 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30
■ Wyjazdy Z Malborska Cmentarz: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 18:00.
UWAGA!
Autobus Linii A po przejechaniu odcinka PKS – Malborska Cmentarz będzie wykonywał Linię B na odcinku Malborska Cmentarz – Miłosna Plati.
Natomiast autobus Linii B po przejechaniu odcinka Miłosna Plati – Malborska Cmentarz będzie wykonywał Linię A na odcinku Malborska Cmentarz – PKS.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?