WEEKEND NA SPORTOWO: Zobacz, kto i z kim zagra! [tabele, terminarz, mecze, drużyny]

RedakcjaZaktualizowano
V liga: Klasa Okręgowa - grupa II - 2011/2012 - tabela strona pomorskie PZPN
Wprawdzie miniony weekend dla naszych V-ligowych drużyn nie był tak udany, jak poprzedni, ale Rodło i Pogoń po kolejnych zwycięstwach przesunęły się w górę tabeli, a cenny punkt w Nowy Stawie wywalczył Zawisza.

W meczu z Gromem trener Zawiszy Grzegorz Kasprzak nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Wiktorowskiego, Leszczyszyna i Króla z gry wyeliminowały kontuzje, Sawiński wyjechał na studia, Goyk miał obowiązki zawodowe, a Warmiński musiał pauzować za kartki. Mimo tego w pierwszej połowie Zawisza miał kilka okazji do zdobycia gola, a najlepsze zmarnowali Kuleszo, Jaworski i Fałkowski. W 39 minucie bramkę zdobyli jednak gospodarze.

Ale tuż po przerwie jeden z piłkarzy Gromu ujrzał czerwoną kartkę po faulu na Wnętrzaku, a kwidzynianie wykorzystali swą szansę i doprowadzili do wyrównania. W 74 minucie po faulu na Wojtasiu gola z rzutu karnego zdobył Grabski.

Przeczytaj także: MMTS Kwidzyn przegrał z Azotami Puławy 22:24

Ostatnia z naszych drużyn, Wisła Korzeniewo, tym razem nie ma powodów do zadowolenia. Korzeniewianie przegrali w Przemysławiu z Czarnymi aż 1:6, a honorowego gola zdobył niezawodny w tym sezonie Pesta.

Przeczytaj także: Mecz Polska - Niemcy 2:2. ZDJĘCIA I WIDEO

W następnej kolejce Wisła zagra ze swoją imienniczką z Długiego Pola, Zawisza podejmie Deltę Miłoradza, a Relax najsłabszą w lidze Osiczankę Osice. Natomiast trudne wyjazdy czekają nasze zespoły plasujące się w górze tabeli. Rodło zmierzy się z najlepiej broniącym w lidze Orłem Subkowy (tylko 5 straconych goli w 6 meczach) zaś Pogoń Prabuty w Stężycy zagra z niedawnym liderem Radunią, która w dwóch ostatnich kolejkach została ograna przez Rodło i Relax.

Zobaczcie także na zdjęciach terminarzy, które drużyny A i B klasy zagrają w weekend!

Będziecie na meczu? Zróbcie zdjęcia i prześlijcie na adres p.klos@prasa.gda.pl

Materiał oryginalny: WEEKEND NA SPORTOWO: Zobacz, kto i z kim zagra! [tabele, terminarz, mecze, drużyny] - Kwidzyn Nasze Miasto