W Kwidzynie otwarto nową przychodnię zdrowia. FamilMed zaprasza w swoje progi [ZDJĘCIA]

W Kwidzynie otwarto nową przychodnię zdrowia. FamilMed znajdziemy przy ul. Braterstwa Narodów.

Do dyspozycji pacjentów są jak na razie poradnie okulistyczna, chirurgiczna, ortopedyczna, nerfrologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, laryngologiczna, endokrynologiczna. Można również skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny sportowej, estetycznej oraz radiologii.

- Chcemy być liderem w Kwidzynie, jeśli chodzi o okulistykę i fizjoterapię - mówił podczas otwarcia Jacek Maliszewski, właściciel przychodni.

Przychodnia planuje również utworzyć weekendowe dyżury pediatryczne.

Póki co, specjaliści będą przyjmować raz w tygodniu i to popłudniami, zaś za wizyty trzeba będzie zapłacić, ale przychodnia czeka na podpisanie kontratktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, więc wkrótce z pewnością się to zmieni.

Wideo

Arkadiusz Kosiński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.12.2018, 21:46

Chyba biznesu nie będzie. Gościu jakby przestraszony. Chyba, że jest to pralnia.

08.12.2018, 13:29

Wszyscy, którzy wylewacie tu wiadra pomyj jesteście żałośni 😄Komentujcie link na Faceebooku, co brak odwagi? Pora cofnąć się do podstawówki bo macie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Czy gdzieś w tekście jest wspomniane, że Pan Jacek jest lekarzem? Nie, nie jest. Czytać nie potrafią ale zrównać kogoś z ziemią to pierwsi. Polecam maść na ból dupy jeśli nie możecie spać spokojnie przez to, że ktoś odnosi sukcesy. Nie pozdrawiam małe człowieczki 😂

08.12.2018, 06:19

Obrażanie, trollowanie, poniżanie to wizytówka kwidzyńskich internautów. Dziwi mnie tylko to, ze nikt nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności, przecież nie problem sprawdzić z jakiego komputera kto co wysłał. Niektóre komentarze nadają się dla prokuratora.....Proponowałbym kary zaczynające się od 5 tysięcy

07.12.2018, 20:06

az pojde i zobacze ale nie przychodnie tylko te czarna dzide

07.12.2018, 19:24

Wszystkie niepochlebne komentarze piszą małe, śmieszne, nieudolne życiowo ludziki, jak komuś się powodzi to żal wam dupę ściska i to tyle w temacie ! Powodzenia Marta i Jacek , trzymam kciuki 👏Również pozdrawiam „ czarną dzidę”

07.12.2018, 11:29

Michał Tusk tez miał wsparcie ojca jak pracował u kryminalisty Plichty z 9 wyrokami na koncie

06.12.2018, 17:05

Zazdrość ludzka nie zna granic!!!

06.12.2018, 14:17

Ma pan wsparcie mamy.....leże i kwicze..biznesmeni lekarze od siedmiu boleści

06.12.2018, 14:14

Artykuł na zamówienie został szybko usunięty przez Cebulowego przydupasa ze strony glownej

06.12.2018, 12:51

Panie Jacku, proszę się nie przejmować krytycznymi uwagami. Ważne, że ma Pan wsparcie rodziny, w szczególności Mamy - elegancka kobieta. Pozdrawiam i powodzenia.

06.12.2018, 11:22

Ten młodzieniec ma być fachowcem?ahahaaa chyba w wypisywaniu L4...

06.12.2018, 11:18

Omijajcie te śmieszne biznesy tego śmiesznego lekarza. O tej Marcie kwidzyńskim lachonie lepiej juz nic nie pisać. NFZ watpie zeby podpisał umowe z tą garażową przychodniom

06.12.2018, 11:10

Brawo dla Młodzieńca i

06.12.2018, 10:53

Miła i fachowa obsługa. Polecam!

06.12.2018, 10:52

Tanio, smacznie i zdrowo. Co najważniejsze wszystko świeże i pachnące. Polecam!

06.12.2018, 10:42

Dzida w czarnym golfie? :-O
To jest bardzo fajna dziewczyna..

06.12.2018, 09:43

no to teraz MEDIPUNKT- czekamy na kontratak, balony i świece YC w recepcji - konkurencja wam rośnie

06.12.2018, 09:04

Wszystko prywatnie a ktoś pomyślał o szarym człowieku skąd na brać kasę czy ma zdychać jak pies pod płotem nawet chcesz rentę uzyskać bo jesteś chory albo masz uszczerbek na zdrowiu to poierda..sz prywatnie bo na nfz tak ci wypiszą paniery ze cudownie na komisi zdrowiejesz

06.12.2018, 08:46

Szanowna redakcjo.
Firma NIE jest Pana Jacka Krzysztofa Maliszewskiego (wspólwłaściciel), tylko Pani Marty Magdaleny Jedowskiej Raczoń. To ona ma 51 procent udziałów. Wszystko do sprawdzenia w rejestrach firm (REGON 369820208).
Przychodnie rosną jak grzyby po deszczu i przychodnie upadają, jak to Polsko-Amerykańckie coś. Tak naprawdę na razie są to pomieszczenia do wynajęcia i nie ma się co oszukować tanio nie będzie - ktoś te koszty musi ponieść - pacjent.
Kolega Widz to przyszły Burmistrz więc tego rodzaju fotek będzie coraz więcej. Trzeba chodować następcę, a jak inaczej jak nie w prasie.
Warto zauważyć że kolega Sidor też był obecny, więc jest zachowany balans.
Serdecznie pozdrawiam dzidę w czarnym golfie. Buziaki

06.12.2018, 07:01

Kazdy pluje na Państwo Polskie ze takie czy owakie ale Maliszewski stara sie o kontrakt z NFZ bo kasa z ZUS leci strumieniem. Państwowe pieniadze nie śmierdzą

06.12.2018, 06:54

Bez kontraktu z NFZ zdechnie ten chłopczyk w ciagu jednego miesiąca.
Prywatny biznes kiepskiego mlodego lekarza. Uważajcie na młodych lekarzy z dwoma specjalizacjami są niedouczeni i słabej jakosci. Dwie specjalizacje służą tylko do zarabiania kasy tak jak w tym przypadku. Lekarz potrzebuje całego życia nauki na dwie specjalizacje zeby poznac wszystkie objawy przyczyny skutki uboczne.
W tej przychodni zabrakło jeszcze solarium i malowania paznokci. Kiepska polska sluzba zdrowia zamieniana jest na supermarkiet gdzie w jednym budynku jest 7 specjalizacji plus masaże dla sportowców. Im wiecej komercjalizacji służby zdrowia tym gorsza jej jakość. Mlodzi lekarze na kokainie musza splacać swoje majątki co miesiąc w kredycie.
Najlepsi sa tacy co maja 3 specjalizacje i stoją w sądach pracy lub cywilnych za błędy medyczne lub powikłania z ich winy.
Sprawdź najpierw kto ciebie leczy jaki lekarz przed wejsciem do gabinetu

05.12.2018, 23:38

Failmed?

05.12.2018, 22:56

Że tak powiem ogarnął mnie pusty śmiech słuchając tego chłopca, "właściciela" przychodni. Do czego to dochodzi :)))

05.12.2018, 22:43

przeciez ten wlasciciel nawet nie umi sie wypowiedziec i niema uprawnien medycznychm niewie co tam ma grund ze byli raddni kwidzyna kasa bedzie szla haha