18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Vive Targi Kielce-MMTS Kwidzyn 40:26 (21:12). Bez niespodzianki [ZDJĘCIA]

Niespodzianki nie było. W Kielcach, Vive Targi pokonały MMTS Kwidzyn 40:26 (21:12). Trener kwidzynian mógł w tym meczu skorzystać tylko z 11 zawodników. MMTS do Kielc pojechał z jednym bramkarzem i bez obrotowego! Do kontuzjowanych Mroczkowskiego i Pereta dołączył bramkarz Krzysztof Szczecina (nie zagra przez 4 tygodnie), a Wiktor Jędrzejewski nie pojechał do Kielc, bo dzień przed wyjazdem zmarła jego mama.

W pierwszym, listopadowym meczu z Vive MMTS był bliski sprawienia wielkiej sensacji (CZYTAJ TUTAJ, ale w Kielcach na sensację nie zanosiło się ani przez chwilę. Po kwadransie gospodarze prowadzili czterema golami (10:6), po 25 minutach sześcioma (17:11), a na przerwę schodzili z dziewięciobramkową zaliczką (21:12).

Drugiej połowy nawet nie ma co opisywać, bo wyglądała podobnie jak pierwsza. Przewaga Vive rosła do samego końca i skończyło się czternastobramkową porażką MMTS (40:26). Choć kwidzynianie wysoko przegrali to jednak wracali do domu w dobrych humorach, bo zaraz po tym jak wsiedli do autobusu dowiedzieli się, że w Lubinie Zagłębie nieoczekiwanie przegrało z KPR-em Legionowo. To oznacza, że jeśli w następną sobotę MMTS pokona lubinian we własnej hali, to jednak zagra w play-off.

Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 40:26 (21:12)
Vive Targi: Losert - Lijewski 7, Cupić 6, Chrapkowski 5, Bielecki 4, Zorman 4, Jachlewski 3, Jurecki 2, Musa 2, Olafsson 2, Rosiński 2, Tkaczyk 2, Aguinagalde 1.
Kary: 4 minuty

MMTS: Kiepulski - Klinger 6, Łangowski 4, Daszek 3, Nogowski 3, Zadura 3, Genda 2, Szczepański 2, Rosiak 1, Sadowski 1, Seroka 1.
Kary: 6 minut

Zakończone mecze 20. kolejki
Azoty Puławy - Gaz-System Pogoń Szczecin 49:25 (26:12), Zagłębie Lubin - KPR Legionowo 26:33 (13:20)