VII Kwidzyński Bieg Papiernika [CZ.4]. ZDJĘCIA z trasy i klasyfikacja drużynowa

VII Kwidzyński Bieg Papiernika drużynowo wygrała ekipa Ambitious Runners Team złożona z zawodników kilku pomorskich miast, a na podium znalazły się jeszcze zespoły GKS Fabianki i Zantyr Sztum. Z kwidzyńskich drużyn najwyżej uplasował się KTS Ironman, który zajął 6. miejsce, a w pierwszej "10" znalazło się jeszcze stowarzyszenie Kwidzyn Biega.

W VII Kwidzyńskim Biegu Papiernika sklasyfikowano 47 drużyn. Poniżej prezentujemy pierwszą dziesiątkę oraz miejsca drużyn z Kwidzyna lub z kwidzynianami w składzie. A kolejne galerie zdjęć już jutro. Zaprezentujemy zdjęcia z mety oraz z II Dziecięcego Biegu Papiernika.