V liga piłki nożnej. W powiatowych derbach Spójnia przegrała z Pogonią [ZDJĘCIA]

Przed tygodniem pisaliśmy o tym, że z dwójki naszych piątoligowców na wiosnę lepiej spisuje się Spójnia Sadlinki, ale wydarzenia z ostatniego weekendu zdają się temu zaprzeczać. W powiatowych derbach sadlińczycy przegrali bowiem na własnym boisku z Pogonią Prabuty 0:2 (0:0).

W pierwszej połowie tego spotkania mimo kilku okazji z obu stron kibice nie doczekali się bramek. Te padły dopiero po przerwie, ale ku rozpaczy miejscowych fanów, strzelali je goście. W 52 min. wynik spotkania otworzył Robert Felski, zaś 13 minut później na 2:0 podwyższył Mateusz Grzywacz.

Po tym spotkaniu Pogoń powróciła na czwarte miejsce w tabeli, zaś Spójnia wciąż okupuje pozycję jedenastą. W następnej serii spotkań Pogoń podejmować będzie Żuławy Nowy Dwór Gd. (niedziela, godz. 14), zaś Spójnia na wyjeździe zmierzy się z Orłem Subkowy (sobota, godz. 17.30)

Uwaga! Do relacji z meczu dołączyliśmy galerię zdjęć autorstwa Andrzeja Milewskiego.

Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty 0:2 (0:0)
Spójnia: Żuk - Gajewski, Kondek, Stefanik, Ziarek (86 Maciejewski), Szymański, Kronkowski, Gburczyk, Wierciński, Kemprowski, Michalczyk.
Pogoń: Malewski - Koniszewski, Kordalski, Woźniak (88 Tołstik), Sowiński, Śmietański, Łukaszewski, Łazarczyk, Felski, Mączewski (46 Krasiński), Grzywacz.