(© fot. Maciej Stanik/Archiwum naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Masz starego Fiata, Syrenę lub inną motoryzacyjną perełkę lat minionych? W najbliższą sobotę, 28 kwietnia nie możesz przegapić pierwszego w Kwidzynie Zlotu Starych Pojazdów, który odbędzie się na Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych Miłosna. Na oryginalną imprezę zaprasza grupa Miłośników Starych Pojazdów działająca przy Kwidzyńskim Klubie Motorowym.

- Większość samochodów na naszym terenie to Fiaty 125p FSO, Syreny, Fiaty 126p, Fordy oraz pojazdy innych marek, mniej i bardziej wiekowe. Obok samochodów będą również rowery, motorowery i motocykle. Zapraszamy wszystkich posiadaczy różnych starych pojazdów. Na zlotach i pokazach będziemy prezentować pojazdy, które działają tylko dzięki pasji hobbystów. Wszystko po to, aby przypomnieć, a młodszym pokazać jak to kiedyś było - mówią organizatorzy imprezy.

Zapisy chętnych, którzy chcą wziąć udział w zlocie przyjmowane będą do 28 kwietnia do godz. 9. Zgłoszeń można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 600-318-541 lub wysyłając e-mail na adres rabo97@wp.pl.

Program:

- rajd na orientację na terenie Kwidzyna
- przejazd kolumną wszystkich pojazdów przez miasto
- konkurencje zlotowe
- pokaz i prezentacja pojazdów w godz. 15-19

Z przyczyn organizacyjnych kolejność punktów programu może ulec zmianie.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jac (gość)

Byłem zapisałem się i zajefajnie:D szczególnie maluch mi się spodobał z przebiegiem zaledwie 40km:D na lawecie:D bo nie był zarejestrowany:D gratulacje dla organizatorów i do czerwca oby pozdrawiam