Synagoga, stacja benzynowa i budynek po banku. Które obiekty w Kwidzynie są na sprzedaż? [ZDJĘCIA]

Dawna synagoga, budynek po banku przy ul. Piłsudskiego, stacja benzynowa w Rakowcu oraz wiele innych. Na podstawie serwisu gratka.pl, przygotowaliśmy galerię lokali użytkowych na terenie Kwidzyna, które zostały wystawione na sprzedaż. Niekótre ceny naprawdę zaskakują...

Kwidzyn jest piękny, ale czasami to już przesadza! Zobaczcie zdjęcia naszego miasta widzianego z lotu ptaka

Image and video hosting by TinyPic

Arkadiusz Kosiński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.12.2018, 14:56

Pani Liguz doktor zamierza budować kramy po katedrą i grodzisko na Wembley. Synagogi nie ma w planach. Zobaczymy ile z tego pisania zrealizuje. Screeny planów zrobione.

01.12.2018, 13:34

Prawda jest taka, że samorząd Miasta Kwidzyna pod wodzą długoletniego Burmistrza nie realizuje żadnej polityki ukierunkowanej na ochronę istniejących zabytków. Wprost przeciwnie. Przy rewitalizacji drugiego kwartału Starówki WYBURZONO jedyną oryginalną kamieniczkę, aby w jej miejsce powstała betonowa imitacja. Dziwny sposób na rewitalizację. W Kwidzynie wiele rzeczy stoi na głowie. A czy radni zapomnieli o kuriozalnym orle na wyremontowanym dworcu? SUPER PREZENT na 100-lecie odzyskania niepodległości.

28.11.2018, 14:31

Krzysztofiak wykupi wszystkie budynki z tego artykułu żeby dać prace żonie córce lub miernotą z PO takim jak Liguz Widz albo radny Pukaroski co u Kozdronia w biurze swojej żonie i 2 dzieci rogi dostawiał z Klaudią Bond ehee

27.11.2018, 19:19

Czyja ona czyli synagoga naprawdę jest, bo się okaże , źe po wyremontowaniu spadkobiercy mojźeszowi sęi znjadą na gotowe !
A zabytek, co tam zabytkowego - dziury po oknach !

27.11.2018, 18:15

Synagoga będzie przejęta przed następnymi wyborami. A jej dyrektorem będzie pani doktor jak nie dostanie roboty w kinie Tęcza lub naczelnej na zamku.

27.11.2018, 16:47

Pani Liguz Justyno ponoć jest Pani specjalistką od spraw mojżeszowych w Kwidzynie. Mam pytanie do pani jako radnej i ponoc miłośnika kwidzyńskich zabytków i kwidzyńskiej historii czy te śmietniki przed synagoga też są wpisane do rejestru zabytków,że są nie do ruszenia. Kilkakrotnie pytanie o te śmietniki zadawał Pan Łukasz Rzepczyński ale pani jako radna poprzedniej kadencji nie potrafiła na nie odpowiedzieć. To wstyd unikalny zabytek w tle śmietników.

27.11.2018, 14:34

Synagogę powinno przejąć miasto i zrobić muzeum , sponsorów raczej by nie zabrakło .

27.11.2018, 14:24

Krzysztofiak poki co dał zarobić 1mln swoim kolegom z Modexu na kinie Tecza. Synagogi nie chce kupic Krzysztofiak? Przecież tam też można zrobić miejsce dla pedałów lesb lewaków i ich fundacji kolegów Andrzejka. Tylko kase płaci podatnik z kwidzyna