Śmiertelne potrącenie w Prabutach. Policjanci zatrzymali mężczyznę, to on kierował samochodem?

Policja szukają świadków wypadku, do którego w czwartek (22 listopada) doszło przy wyjeździe z Prabut w kierunku Julianowa. Nieznany sprawca potrącił rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Potrącony mężczyzna zmarł, to 71-letni mieszkaniec gminy Prabuty.

Aktualizacja, piątek

Policjanci zatrzymali do sprawy mężczyznę, ale jak na razie nie wiadomo, czy to on kierował pojazdem, który śmiertelnie potrącił 71-letniego mieszkańca gminy Prabuty. Trwają w tej sprawie czynności. Śledztwo wszczęła Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie.

Wcześniej pisaliśmy...

Kwidzyńscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego dzisiaj, 22 listopada w godzinach porannych, doszło przy wyjeździe z Prabut w kierunku Julianowa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pijana 47-latka zatrzymana w Liczu. Wydmuchała prawie promil alkoholu i jechała bez uprawnień

- Nieznany sprawca nieustalonym samochodem potrącił rowerzystę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł - informuje sierż. sztab. Anna Filar, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli element lusterka pojazdu marki audi.

Osoby posiadające informacje o przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie, pod numerem tel. 55 645 02 22.

Uderzył pieszego, ten po kilku dniach zmarł. Rok bezwzględnego więzienia dla rowerzysty

Wideo

Arkadiusz Kosiński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.11.2018, 11:12

Jesli nie ma twardych dowodôw typu film zdjecia itp.to mu guwno zrobią i powinien sie wyprzeć. Po takim czasie z kazdego mozna zrobić sprawce.

24.11.2018, 11:31

BOMBAS: Co nim kierowało? Wychowanie! Zachował się tak jak go wychowano. I określam to bardzo łagodnie.

23.11.2018, 18:16

Michał sam się pogrążył tym że nie udzielił pomocy po zdarzeniu,nie zatrzymał się,co nim kierowało aby odjechać z miejsca wypadku wie tylko on.

23.11.2018, 13:35

Kto wymusza ten do piachu....Ty weź się pierdolnij w ten pusty dzban. Co ty wgl debilu piszesz. Spakuj się do taczki i zjedź z górki na drzewa. Głupi chuju prabucki.

23.11.2018, 11:15

8

22.11.2018, 18:13

Posiada ktoś już więcej informacji na ten temat?

22.11.2018, 15:39

Rowerzysta sam się zabił he śmieszne najlepiej teraz na niego bo już prawdę nie powie

22.11.2018, 15:00

Żadne bmw ani golf.rowerzysta z rodowa a sprawca już ujęty.wtajemniczeni wiedzą kim jest...

22.11.2018, 14:38

Anonim on nie zabił nikogo,to rowerzysta sie sam zabił.

22.11.2018, 12:39

Do kto wymusza obojetnie kto wymusił ale zginął człowiek jak można napisać że jak wymusił to do piachu .masz człowieku sumienie? Chyba takie samo jak ten co zabił i uciekł? A gdyby to ktoś z twojej rodziny zginął to też byś takie bzdety wypisywał?

22.11.2018, 12:14

Kierowcy się nie zatrzymują na przejściu dla pieszych a co dopiero żeby udzielić pomocy poszkodowanemu. Połowie to prawo jazdy zabrać. Może sumienie ruszy tego kierowcę. Karma wraca

22.11.2018, 11:58

Prawdopodobnie stało brązowe BMW i granatowy golf

22.11.2018, 10:54

W jakim wieku był rowerzysta i z jakiej miejscowości?

22.11.2018, 10:37

Zależy czy ch.j wymusił czy rowerzysta wymusił. Jak rowerzysta wymusił to za ch.ja bym sie nie ujawnił i nie przyznał. Już po ptakach. Koleś już zrobił sobie alibi nawet jak sie pojawią swiadkowie zdarzenia a kazdy dzien gra dla dobra ch.ja