Scena na placu Jana Pawła II będzie miała zadaszenie. Zainstalowane zostaną także ławki

Arkadiusz KosińskiZaktualizowano 
fot. Aleksander Łubiński/Urząd Miejski w Kwidzynie
Scena amfiteatru na placu Jana Pawła II w Kwidzynie doczeka się zadaszenia. Właśnie wybrano jego ostateczną koncepcję. Inwestycja zrealizowana zostanie w ramach budżetu obywatelskiego.

Jak tłumaczą urzędnicy, to szczególne miejsce objęte ścisłą ochroną konserwatorską, dlatego należało zadbać o wiele różnych szczegółów i wkomponowanie nowej instalacji w taki sposób, aby nie zasłaniała ona bryły katedry i zamku.

Na placu pojawi się zadaszenie membranowe. To jeden z najnowocześniejszych sposobów zadaszeń i będzie stałym elementem placu przy teatrze. Zamontowane zostaną również ławki dla widzów.

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-30T11:36:15 02:00, Gość:

Sługusy dziennik*reskie z portalu promują kłamstwa i manipulacje na rozkaz PO i bolszewików z SLD..

debil

G
Gość

Sługusy dziennik*reskie z portalu promują kłamstwa i manipulacje na rozkaz PO i bolszewików z SLD..

G
Gość
2019-05-28T15:41:27 02:00, Anty..:

Jaka scena?? A gdzie ta scena? Jakie zadaszenie? Oczywiście pseudo zadaszenie zasłoni bryłę zespołu katedralno-zamkowego!!!!

Czy naprawdę w tym mieście nie ma większych potrzeb inwestycyjnych??

Proponuję zacząć od remontu dróg np.Żwirowa, Braterstwa Narodów/Warszawska do ronda Jana Pawła 2, Szeroka.

Poproszę o obszerny/wyczerpujący artykuł na temat budowy drogi Kwidzyn - Prabuty bo końca nie widać!!

Tematów nie wygodnych tutaj się nie porusza. Tu są tylko przedruki z miejskiego portalu. Redaktorki to miernoty którym nie chce się wyjść na miasto i popatrzeć co się dzieje, a tym bardziej napisać, że ktoś coś spartolił, bo przecież będzie opr od władz miasta.

G
Gość
2019-05-29T08:10:35 02:00, Gość:

projekt jest realizowany z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO co jest jednoznaczne ze zgłosili to MIESZKAŃCY I WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW WYBRALI DO REALIZACJI!!

2019-05-29T08:25:07 02:00, Budżet Oszustów:

Znajomki Krzysztofiaka zgłosili ten projekt rok temu gdzie PO oszukała mieszkańców z BO. Każdy pamięta. Konserwator zabytków powinien interweniować a jak nie to Ministerstwo Kultury. Daszek to sobie na działce zrób w Lipiankach

2019-05-29T10:02:54 02:00, wiedzący:

Jakie ministerstwo kultury? Ministerstwo całą tu władzę oddało chłopcom z PEŁO i LSD. Stanowiska które należą do kompetencji PIS i ministerstwa kultury dzielą miejscowi notable z PEŁO i LSD.

To trzeba zmienić! I w trybie natychmiastowym zawiadomić Warszawe że takie rzeczy dzieją się u nas w miescie.

A co do PO to Karnowski z Dulkiewicz już przepraszają dwa dni po wyborach za zboków z LGBT w Gdańsku bo ludzie pokazali im środkowy palec i trzymają sie z dala od pedałów

w
wiedzący
2019-05-29T08:10:35 02:00, Gość:

projekt jest realizowany z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO co jest jednoznaczne ze zgłosili to MIESZKAŃCY I WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW WYBRALI DO REALIZACJI!!

2019-05-29T08:25:07 02:00, Budżet Oszustów:

Znajomki Krzysztofiaka zgłosili ten projekt rok temu gdzie PO oszukała mieszkańców z BO. Każdy pamięta. Konserwator zabytków powinien interweniować a jak nie to Ministerstwo Kultury. Daszek to sobie na działce zrób w Lipiankach

Jakie ministerstwo kultury? Ministerstwo całą tu władzę oddało chłopcom z PEŁO i LSD. Stanowiska które należą do kompetencji PIS i ministerstwa kultury dzielą miejscowi notable z PEŁO i LSD.

B
Budżet Oszustów
2019-05-29T08:10:35 02:00, Gość:

projekt jest realizowany z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO co jest jednoznaczne ze zgłosili to MIESZKAŃCY I WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW WYBRALI DO REALIZACJI!!

Znajomki Krzysztofiaka zgłosili ten projekt rok temu gdzie PO oszukała mieszkańców z BO. Każdy pamięta. Konserwator zabytków powinien interweniować a jak nie to Ministerstwo Kultury. Daszek to sobie na działce zrób w Lipiankach

G
Gość

projekt jest realizowany z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO co jest jednoznaczne ze zgłosili to MIESZKAŃCY I WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW WYBRALI DO REALIZACJI!!

G
Gość
2019-05-28T11:23:30 02:00, Gość:

Buraku z portalu jeden z drugim! Ten plac z polbruku to koło amfiteatru nawet nie stał. Robienie z zadupia amfiteatru tylko burak ze wsi potrafi....a katedra to napewno zamek Wawel jak w Krakowie..

2019-05-28T20:00:39 02:00, Gość:

Buraku, przestań już popisywać się swoim buractwem...same pretensje a pomysłów ZERO, BURAKU JEDEN!!!

Buraku mam pomysł ! Idź do amfiteatru w Kwidzynie . Pomysł z zadaszeniem to kompletne zero tego pętaka Krzysztofiaka..buraki cukrowe do kwadratu

G
Gość
2019-05-28T19:07:19 02:00, Chryzanthem:

To zadaszenie ma zasłonić pedofilię czy co?

Ma zasłonić pedofilie w kinoteatrze u kolegów PO tak jak w Słupsku u Biedronia w KCK

G
Gość

Kolejny tekst, który od jakiegoś czasu można przeczytać na stronie internetowej UM. Jak nazwać takie pisanie?

G
Gość
2019-05-28T11:23:30 02:00, Gość:

Buraku z portalu jeden z drugim! Ten plac z polbruku to koło amfiteatru nawet nie stał. Robienie z zadupia amfiteatru tylko burak ze wsi potrafi....a katedra to napewno zamek Wawel jak w Krakowie..

Buraku, przestań już popisywać się swoim buractwem...same pretensje a pomysłów ZERO, BURAKU JEDEN!!!

C
Chryzanthem

To zadaszenie ma zasłonić pedofilię czy co?

A
Anty..

Jaka scena?? A gdzie ta scena? Jakie zadaszenie? Oczywiście pseudo zadaszenie zasłoni bryłę zespołu katedralno-zamkowego!!!!

Czy naprawdę w tym mieście nie ma większych potrzeb inwestycyjnych??

Proponuję zacząć od remontu dróg np.Żwirowa, Braterstwa Narodów/Warszawska do ronda Jana Pawła 2, Szeroka.

Poproszę o obszerny/wyczerpujący artykuł na temat budowy drogi Kwidzyn - Prabuty bo końca nie widać!!

G
Gość

W Holandii zdymisjonowano ministra ds.migracji ktory ukrywał przestepstwa uchodźcôw w tym 71gwałtów i 31morderstw popełnionych przez arabów muzułmanów. Ale prawda wyszła na jaw i Holendrzy przejrzeli na oczy że rządzi nimi SS coś na styl Hitlera ktôra prawde ukrywa przed narodem. Dymisja tego co łgał Holendrom prosto w oczy jest miodem na moje oczy

G
Gość

Scena amfiteatru na placu??..redaktorki na posyłki próbują z placu przed kinem miejskim zrobić amfiteatr...buraku !!z tej wiochy to ty gowna nie ukręcisz..sobie amfiteatr przed blokiem postaw ehehe

Dodaj ogłoszenie