Rodło: Podopieczni Roberta Felskiego mają za sobą już trzy zimowe sparingi

W miniony weekend piłkarze Rodła rozegrali kolejny zimowy sparing. W Starogardzie Gdańskim zremisowali z tamtejszym KP 4:4 (2:2). W Starogardzie kole dla Rodła zdobywali Olalekan TemiTAYO Fayose, Robert Felski oraz Przemysław Lewandowski (2).

We wcześniejszych testmeczach podopieczni Roberta Felskiego przegrali 1:3 z Concordią Elbląg (gol Roberta Felskiego z rzutu karnego) i wygrali 3:1 z oldojami Rodła. W tym ostatnim meczu gole dla Rodła zdobyli Łukasz Szpakowski), Jakub Warmiński i Przemysław Maluchnik, a dla oldbojów trafił Jacek Graczyk.

KP Starogard Gd. - Rodło 4:4 (2:2)
Rodło (I połowa): Tymoszuk - Wojtaś, Maluchnik, Obiała, Grączewski, Warmiński, Jesiołowski, Tayo, Lewandowski, Szalkowski, Masny.

Concordia Elbląg – Kop Rodło Kwidzyn 3:1(2:1)
Rodło (I połowa): Żuk - Wojtaś, Felski, Maluchnik, Grączewski, Szpakowski, Warmiński, Masny, Fayose, Lewandowski, Szalkowski.
Rodło (II połowa): Tymoszuk - Trosko, Stefaniak, Maluchnik, Warmiński, Felski, Masny, Lewandowski, Fayose, Gretkowski, Szalkowski.