Rodło Kwidzyn-Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:0 (3:0). Znów mecz na piątkę

Radosław Konczyński
Ligowy średniak z Nowego Dworu Gdańskiego okazał się za słaby na Rodło Kwidzyn. Lider okręgówki rozbił rywali 5:0 (3:0) i utrzymał prowadzenie w ligowej tabeli.

Losy tego mecz były rozstrzygnięte już po pierwszej połowie. W pierwszej półgodzinie dwa razy do bramki trafił Mateusz Gretkowski, a golem do szatni rywali dobił Dawid Torłop. Druga połowa była natomiast popisem Mateusza Górki, który najpierw popisał się skuteczną główką po dośrodkowaniu Pawła Juchniewicza, zaś potem pokonał bramkarza rywali po podaniu od Przemysława Pokwickiego.

W następnej kolejce kwidzynianie rozegrają na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Orzeł Subkowy, który wprawdzie uzbierał w tym sezonie już 14 pkt., ale tylko trzy z nich zdobył przed własną widownią.

Rodło Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:0 (3:0)
Bramki: Mateusz Gretkowski (10, 26), Dawid Torłop (45+2), Mateusz Górka (56, 74),
Rodło: Wiśniewski - Kalinowski (63 Baprawski), Jędrzejewski, Szaflik, Pokwicki (75 Stefaniak) - Temitayo (58 Wilma), Obiała, Juchniewicz, Gretkowski - Górka, Torłop (67 Szalkowski)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani