Rodło Kwidzyn-Jurand Lasowice 5:0 (4:0). Łatwo, lekko i przyjemnie

Arkadiusz Kosiński
Nie ma mocnych na Rodło Kwidzyn. W minioną sobotę podopieczni Grzegorza Obiały pokonali Juranda Lasowice 5:0 (4:0). Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie

Wynik meczu już w 9 min. otworzył Tomasz Jędrzejewski, który popisał się skuteczną główną po dośrodkowaniu w pole karne. Nim minęło 20 minut gry było już 3:0, bo najpierw zza pola karnego ładnym strzałem popisał się Nikodem Szalkowski, a potem Dawid Torłop wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców ponownie wpisał się Szalkowski, ale w drugiej połowie kwidzynianie już tak nie szaleli i dołożyli tylko jednego gola, którego autorem był Mateusz Górka.

Rodło Kwidzyn – Jurand Lasowice 5:0 (4:0)
Bramki: Tomasz Jędrzejewski (9), Nikodem Szalkowski (16 i 39), Dawid Torłop (18), Mateusz Górka (88)
Rodło: Wiśniewski – Szaflik, Kalinowski, Jędrzejewski (67 Baprawski), Pokwicki, Temitayo (43 Wilma), Juchniewicz, Obiała (78 Stefaniak), Torłop (67 Gretkowski), Górka, Szalkowski.
Jurand: Burdecki – Brzezicki, Wąsik (73 Kościesza), Szyszko, Jabłoński, Tryba, Majka, Sz. Polus, K. Polus, M. Kępka, D. Kępka.