Rodło Kwidzyn-Delta Miłoradz 2:0 (2:0). Zwycięstwo jest, awansu nie ma

W ostatnim meczu sezonu 2013/14 Rodło Kwidzyn pokonało Deltę Miłoradz 2:0 (2:0) i zakończyło rozgrywki na trzecim miejscu. Oba gole dla gospodarzy zdobył Jakub Zabłocki.

Pierwsze pół godziny niedzielnego meczu było dość wyrównane, ale potem zaczęła się zaznaczać Rodła. W 35 min. bliski gola był Piotr Myścich, a potem w odstępie dwóch minut piłka dwa razy wpadała do siatki gości, ale żadnego z tych goli sędzia nie uznał. Najpierw dopatrzył się faulu na bramkarzu, a potem spalonego. Jednak w 42 min. kwidzynianie wreszcie dopięli swego. Szybki kontratak zakończył się dośrodkowaniem w pole karne i skuteczną główką Jakuba Zabłockiego. Trzy minuty później tan sam zawodnik podwyższył na 2:0 wykorzystując znakomite podanie Myścicha.

W drugiej połowie Rodło nie było już tak skuteczne i mimo kilku dogodnych okazji wynik już się nie zmienił. Goście też mieli swoje szanse, ale Tomasz Żuk zakończył spotkanie z czystym kontem.

Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 - Jakub Zabłocki (42), 2:0 - Jakub Zabłocki (45)
Rodło: Żuk - Pokwicki, Szpakowski, Kalinowski, Maluchnik - Temitayo, Obiała, Juchniewicz – Torłop (70 Gretkowski), Zabłocki (74 Strzelecki), Myścich.