Dwa razy do roku w przedszkolu Radość jest organizowany Festyn Rodzinny. Tym razem przedszkolacy z rodzicami żegnali lato i witali jesień dniem "Radosnej Dyni".

Czas ten poświęcony jest na to, aby dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz bliskimi spędziły go na wspólnej zabawie. Na Festynie, jak co roku, była cała masa atrakcji.

Przygotowania do Festynu rozpoczęły się już kilka dni wcześniej w przedszkolnej kuchni, gdzie panie kucharki przygotowały przepyszne swojskie przysmaki. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek w postaci domowych wypieków. 
W piątkowe popołudnie ogród przedszkolny zmienił się nie do poznania. Wszędzie pojawiły się grona kolorowych balonów oraz plakaty reklamujące poszczególne kąciki zainteresowań, między innymi pojawił się kącik plastyczny, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogły malować farbami, można było również zrobić sobie piękne malunki na buzi.

Zobacz również: Policja w przedszkolu w Korzeniewie: Każdy chciał zostać policjantem!

Dla miłośników ruchu zostały zorganizowane tory przeszkód, gdzie wszyscy i mali i duzi mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Jednak najwięcej radości dzieciom sprawiły zabawy i zawody sportowe, w których mogły współpracować z rodzicami.

Kreatywnością można było się wykazać biorąc udział w konkursie plastycznym „Radosna Dynia” gdzie na początku trzeba było z dzieckiem przygotować stroik z dyni. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni a uczestnicy festynu dodatkowo nagrodzili ich wielkimi brawami.

Festyn zakończył się późnym popołudniem, milusińscy wraz z rodzicami wyszli zadowoleni i uśmiechnięci. 

Kolejny Festyn już w czerwcu!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!