18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piłka ręczna. Kwidzyn Cup 2013 zdobył PCM Kościerzyna

Piłka ręczna. Zwycięzcą turnieju Kwidzyn Cup 2013 został zespół PCM Kościerzyna. W pierwszej edycji imprezy, która została zorganizowana w ramach obchodów Dni Otwartych Projektów Unijnych, wystartowało 10 drużyn juniorek z krajowej czołówki, w tym dwa zespoły MTS Kwidzyn.

Piłka ręczna - Kwidzyn Cup 2013. W trakcie trzydniowego turnieju rozegrano aż 30 spotkań, a rywalizacja, nieco z konieczności (sobotni, wczesnopopołudniowy mecz seniorów MMTS w hali przy ul. Wiejskiej) przebiegała w trzech kwidzyńskich halach. Trochę nieoczekiwanie najlepiej zaprezentował się zespół PCM Kościerzyna prowadzony przez...Roberta Majdzińskiego, który jako dyrektor MTS pełnił jednocześnie honory gospodarza turnieju.

W finale kościerzynianki pokonały Jutrzenkę Płock, a trzecie miejsce miejsce na podium obsadził inny płocki zespół - SMS I. Zespoły z Kwidzyna wypadły tym razem nieco gorzej. MTS I prowadzony przez Edytę Majdzińską zajął 5. miejsce, a złożony z zawodniczek dolnego rocznika MTS II prowadzony przez Mariusza Balawejdra uplasował się na 7 miejscu.