Nawałnica nad Kwidzynem. Prawie 70 interwencji, w akcji 130 strażaków z całego powiatu [ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW]

Arkadiusz KosińskiZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (20 zdjęć)
69 interwencji i 130 strażaków w akcji - to bilans działań ratowniczych po czwartkowej nawałnicy, która przetoczyła się nad powiatem kwidzyńskim. Szczeście w nieszczęściu, nikt nie został poszkodowany.

Potężna ulewa z gradobiciem przeszła nad Kwidzynem. Strażacy mają pełne ręce roboty [ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW]

Potężna ulewa z gradobiciem przeszła nad Kwidzynem. Strażacy...

- Jednostki ochrony przeciwpożarowej z terenu naszego powiatu podejmowały 69 interwencji związanych z usuwaniem skutków ulewy oraz silnego wiatru. W działania ratownicze zaangażowanych było 28 zastępów Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie oraz ochotniczych straży pożarnych z terenu całego powiatu kwidzyńskiego - informuje mł. kpt. Krzysztof Skoczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Konieczne było również wsparcie druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gniewie wraz z podnośnikiem hydraulicznym. Łącznie w działania ratownicze zaangażowanych było 130 strażaków.

28 interwencji to działania ratownicze związane z usuwaniem wiatrołomów, 30 zdarzeń dotyczyło zalanych obiektów oraz terenów, natomiast w 11 przypadkach strażacy zabezpieczali budynki uszkodzone na skutek silnego wiatru.

Do najbardziej brzemiennego w skutkach zdarzenia doszło w Rakowcu, gdzie wichura zerwała dach z połowy budynku mieszkalnego. Strażacy dokonali rozbiórki uszkodzonej konstrukcji dachu oraz zabezpieczyli budynek plandekami.

Nad Kwidzynem przeszła potężna nawałnica. Ulice i chodniki jak po przejściu fali powodziowej [ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW]

Nad Kwidzynem przeszła potężna nawałnica. Ulice i chodniki j...

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
l
legion

POdwyżki za wywóz śmieci 100% , będzie kasa dla nauczycielskich nierobów za strajk . Sposób obliczenia za zeszłoroczne zużycie wody to bolszewicki matrix . Tegoroczna wdowa ma płacić za nieżyjącego zeszłorocznego męża ? Paranoja bolszewicka .

S
Stach
2019-06-16T00:18:08 02:00, wow:

Ciekawe na jakiej podstawie gość stwierdził (zauważył), że tylko zwolennicy PIS komentują (plują jadem)??!!

Na takiej ze widze roznice. Nie jestem slepy. Wczesniej nikt tak nie gadal,nie wkrecal lewactwa itp nikomu, nie ustanawial ciagle podzialow na ludzi innej kategorii i prawicowcow.Nie bylo tego co jest teraz.Az zal patrzec jak wszystko jest wlasnie przez dzisiejsza maszynke przerabiane na inny jezyk.Jezyk prawdy?Jakiej?Czyjej?Bo na pewno nie naszej

w
wow

Ciekawe na jakiej podstawie gość stwierdził (zauważył), że tylko zwolennicy PIS komentują (plują jadem)??!!

G
Gość
2019-06-14T21:13:42 02:00, Stefan:

Heh ja nie wiem w jaki sposob Wasza szanowna zgraja matolow mysli, ale ja od lat widze poprawe w Kwidzynie.Wszystko sie rozwija, budynki chodniki poodnawiane, zapraszam do innych miast w Polsce - Roznica jest odczuwalna. Tylko jakims nowym smierdzacym PiSiorom zal d... sciska ze ich wladza na cale szczescie tu nie siega. Slepakow Zapraszam na zwiedzanie innych zakatkow, a Burmistrz Krzysztofiak niech dalej piastuje urzad. Zauwazylem wlasnie ze tylko zwolennicy PiS pluja jadem nawet w zwyklych komentarzach do artykulow. Moze to wlasnie taki sposob na wygrywanie.Sianie herezji. Ale na szczescie wiele osob zauwaza coraz bardziej to podejscie.

Ja zapraszam na ul Wybickiego to zobaczysz jaki "wspaniały "chodnik "jest ,że się chodzić nie da.nie opowiadaj więc ,że jest tak wspaniale i pięknie ,bo wcale tak nie jest.zobacz jak wygląda ścieżka rowerowa po starej kolejce za tyle milionów.pieniadze wywalane w błoto na kilkakrotne obsadzanie w sezonie klombów kwiatkami ,jakby nie można było posadzić takich co będą rosły przez sezon ale tak znajomi z terenów zielonych by kasy nie zgarnęli.nie pieprz więc ,że jest tak cudownie!

l
legion
2019-06-14T14:54:19 02:00, POdwyżki cen Krzysztofiaka:

Krzysztofiak i zgraja kretynów z PO,kiedy wy coś dobrze zrobicie w tym mieście.

Wydali kilkanaście milionów na most na ul. Owczej ktôry nie przetrwał deszczu.

Urząd miasta Krzysztofiaka już robi propagande i mówi o katastrofie a to był tylko silny deszcz. To jest kolejna wizerunkowa porażka tego starego uja na usługach POjebów

https://www.youtube.com/watch?v=SJfYpRoIlBg

l
legion
2019-06-14T15:09:15 02:00, Gość:

Gdzie jest wykonawca tego projektu z pracownikami? Kto z UM podpisał odbiór? Ktoś powinnien zawiadomić prokurature ws.tego wiaduktu.

Znowu układy i znajomości wzieły góre?

Rok po remoncie,jedna ulewa blokuje pół miasta.

Krzysztofiak i jego nadzór budowlany muszą być dumni z tego wiaduktu

https://www.youtube.com/watch?v=SJfYpRoIlBg

l
legion
2019-06-14T14:54:19 02:00, POdwyżki cen Krzysztofiaka:

Krzysztofiak i zgraja kretynów z PO,kiedy wy coś dobrze zrobicie w tym mieście.

Wydali kilkanaście milionów na most na ul. Owczej ktôry nie przetrwał deszczu.

Urząd miasta Krzysztofiaka już robi propagande i mówi o katastrofie a to był tylko silny deszcz. To jest kolejna wizerunkowa porażka tego starego uja na usługach POjebów

2019-06-14T21:26:01 02:00, Stach:

Widze ze kolejny slepy ktory nie odroznia deszczu od gradu🙂

https://www.youtube.com/watch?v=SJfYpRoIlBg

l
legion
2019-06-14T21:13:42 02:00, Stefan:

Heh ja nie wiem w jaki sposob Wasza szanowna zgraja matolow mysli, ale ja od lat widze poprawe w Kwidzynie.Wszystko sie rozwija, budynki chodniki poodnawiane, zapraszam do innych miast w Polsce - Roznica jest odczuwalna. Tylko jakims nowym smierdzacym PiSiorom zal d... sciska ze ich wladza na cale szczescie tu nie siega. Slepakow Zapraszam na zwiedzanie innych zakatkow, a Burmistrz Krzysztofiak niech dalej piastuje urzad. Zauwazylem wlasnie ze tylko zwolennicy PiS pluja jadem nawet w zwyklych komentarzach do artykulow. Moze to wlasnie taki sposob na wygrywanie.Sianie herezji. Ale na szczescie wiele osob zauwaza coraz bardziej to podejscie.

2019-06-14T22:05:19 02:00, Gość:

Zapraszam do zwiedzenia ścieżki rowerowej po wąskotorówce. Co druga barierka wyrwana. A dlaczego wyrwane? Bo tak zostały zainstalowane przez wykonawcę, koleżkę Krzysztofiaka zresztą.

2019-06-15T04:50:16 02:00, Stach:

A dlaczego wyrwane?Na pewno projektant nie mial na mysli wstawiania wyrwanych barierek.A wyrwali podobnie myslacy wlasnie w Waszym kierunku mlodsi dewastatorzy.Same sie nie wyrwaly😂😂😂A juz na pewno nie byly zaprojektowane na samowyrywanie🙂Co jeden z Was to lepszy jak widze🙂

https://www.youtube.com/watch?v=SJfYpRoIlBg

l
legion

https://www.youtube.com/watch?v=SJfYpRoIlBg To jest POwski styl : hooj , dopa i kamieni kopa . Brawo Stach

S
Stach
2019-06-14T21:13:42 02:00, Stefan:

Heh ja nie wiem w jaki sposob Wasza szanowna zgraja matolow mysli, ale ja od lat widze poprawe w Kwidzynie.Wszystko sie rozwija, budynki chodniki poodnawiane, zapraszam do innych miast w Polsce - Roznica jest odczuwalna. Tylko jakims nowym smierdzacym PiSiorom zal d... sciska ze ich wladza na cale szczescie tu nie siega. Slepakow Zapraszam na zwiedzanie innych zakatkow, a Burmistrz Krzysztofiak niech dalej piastuje urzad. Zauwazylem wlasnie ze tylko zwolennicy PiS pluja jadem nawet w zwyklych komentarzach do artykulow. Moze to wlasnie taki sposob na wygrywanie.Sianie herezji. Ale na szczescie wiele osob zauwaza coraz bardziej to podejscie.

2019-06-14T22:05:19 02:00, Gość:

Zapraszam do zwiedzenia ścieżki rowerowej po wąskotorówce. Co druga barierka wyrwana. A dlaczego wyrwane? Bo tak zostały zainstalowane przez wykonawcę, koleżkę Krzysztofiaka zresztą.

A dlaczego wyrwane?Na pewno projektant nie mial na mysli wstawiania wyrwanych barierek.A wyrwali podobnie myslacy wlasnie w Waszym kierunku mlodsi dewastatorzy.Same sie nie wyrwaly😂😂😂A juz na pewno nie byly zaprojektowane na samowyrywanie🙂Co jeden z Was to lepszy jak widze🙂

G
Gość

Proszę podać nazwę wykonawcy tego wiaduktu! Głośno i wyraźnie! Śmiechu warte. A durne lemingi i tak zadowolone.

G
Gość
2019-06-14T21:13:42 02:00, Stefan:

Heh ja nie wiem w jaki sposob Wasza szanowna zgraja matolow mysli, ale ja od lat widze poprawe w Kwidzynie.Wszystko sie rozwija, budynki chodniki poodnawiane, zapraszam do innych miast w Polsce - Roznica jest odczuwalna. Tylko jakims nowym smierdzacym PiSiorom zal d... sciska ze ich wladza na cale szczescie tu nie siega. Slepakow Zapraszam na zwiedzanie innych zakatkow, a Burmistrz Krzysztofiak niech dalej piastuje urzad. Zauwazylem wlasnie ze tylko zwolennicy PiS pluja jadem nawet w zwyklych komentarzach do artykulow. Moze to wlasnie taki sposob na wygrywanie.Sianie herezji. Ale na szczescie wiele osob zauwaza coraz bardziej to podejscie.

Zapraszam do zwiedzenia ścieżki rowerowej po wąskotorówce. Co druga barierka wyrwana. A dlaczego wyrwane? Bo tak zostały zainstalowane przez wykonawcę, koleżkę Krzysztofiaka zresztą.

S
Stach
2019-06-14T14:54:19 02:00, POdwyżki cen Krzysztofiaka:

Krzysztofiak i zgraja kretynów z PO,kiedy wy coś dobrze zrobicie w tym mieście.

Wydali kilkanaście milionów na most na ul. Owczej ktôry nie przetrwał deszczu.

Urząd miasta Krzysztofiaka już robi propagande i mówi o katastrofie a to był tylko silny deszcz. To jest kolejna wizerunkowa porażka tego starego uja na usługach POjebów

Widze ze kolejny slepy ktory nie odroznia deszczu od gradu🙂

S
Stefan

Heh ja nie wiem w jaki sposob Wasza szanowna zgraja matolow mysli, ale ja od lat widze poprawe w Kwidzynie.Wszystko sie rozwija, budynki chodniki poodnawiane, zapraszam do innych miast w Polsce - Roznica jest odczuwalna. Tylko jakims nowym smierdzacym PiSiorom zal d... sciska ze ich wladza na cale szczescie tu nie siega. Slepakow Zapraszam na zwiedzanie innych zakatkow, a Burmistrz Krzysztofiak niech dalej piastuje urzad. Zauwazylem wlasnie ze tylko zwolennicy PiS pluja jadem nawet w zwyklych komentarzach do artykulow. Moze to wlasnie taki sposob na wygrywanie.Sianie herezji. Ale na szczescie wiele osob zauwaza coraz bardziej to podejscie.

W
Wkurwiony

Wiadukt na Owczej nie przetrwał pierwszej ulewy. Brawo Krzysztofiak! Brawo PO! Brawo kretyni, którzy na nich ciągle głosują! Co tam, że wiadukt za kilkanaście baniek przegrał z byle ulewą! Ważne, że tężnia przetrwała!

Dodaj ogłoszenie