Napadli go, gdy wychodził z banku z emeryturą. Policja szuka sprawców rozboju

Arkadiusz KosińskiZaktualizowano 
fot. Michał Gaciarz/Polskapress
Policja szuka sprawców rozboju, do którego we wtorek po godz. 10, doszło na ul. Chopina w Kwidzynie. Okradziono mężczyznę, który wychodził z placówki, gdzie wcześniej odbebrał emeryturę.

Do świadków zdarzenia próbuje dotrzeć rodzina napadniętego mężczyzny. Z prośbą o pomoc zwróciła się do nas jego córka.

- Tata wybrał się po odbiór emerytury. Po wyjściu z banku, schodząc ze schodów, podbiegło do niego dwóch młodych mężczyzn (tata twierdzi, że byli to Romowie). Jeden z nich chwycił tatę i pochylił w dół, a w tym czasie drugi przeszukał mu kieszenie. Zabrali cały portfel, w którym znajdowała się dość spora suma pieniędzy oraz dokumenty - opisuje kobieta.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rozbój w sklepie odzieżowym w Kwidzynie. Dwaj mężczyźni ukradli ubrania i pobili sprzedawcę

Z opisu mężczyzny wynika, że sprawcy uciekli w dół, w kierunku ulicy Kopernika. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja, pomocny może okazać się monitoring. Jeśli ktokolwiek widział opisywane zdarzenie, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie.

Dziesięciu mężczyzn w 30 sekund obrobiło sklep z ubraniami. Zuchwała kradzież w stanie Wisconsin

Wideo

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
p
polak
2019-07-11T11:49:20 02:00, legion:

może dziadek ściemnia ?

tobie sie sciemnia idioto

G
Gość
2019-07-11T11:49:20 02:00, legion:

może dziadek ściemnia ?

Dziadek nie ściemnia!!!!!!!i wypraszamy sobie tego typu insynuacje

G
Gość
2019-07-11T12:26:52 02:00, Pis:

Pewno ktoś z Pis

2019-07-11T14:17:39 02:00, brak słów:

Kaczyński zaczął werbować Cyganów do PiS? Pierwsze słysze.

Brawo Komendant Cyganie okradają mieszkańców Kwidzyna w biały dzień.

Komendant musi być dumny ze swoich podwładnych na ulicach miasta.

Cygany już dawno wyjechali z miasta z tą emeryturą.

Emeryt niech podziękuje Policji i komendantowi za bezpieczeństwi na ulicach miasta. 10 rano Cygany ludzi okradają

Dziś na rynku jeden z nich został rozpoznany teraz wszystko w rękach policji!!

G
Gość

Rodzina napadnietego prosi w mediach o pomoc bo Policja w Kwidzynie znowu zaspała. Rece do Boga składać i prosić żeby człowiek mogł spac spokojnie w swoim domu.

Apeluje do wszystkich mieszkancow o uzbrojenie sie w białą broń typu noże kuchenne siekery maczety sztylety topory i widły. Bo to nam tylko zostało.

G
Gość
2019-07-11T16:27:51 02:00, legion:

naćpane pedały , eunuchy PO 7 ? pirdzielom bez POjęcia HWWD konfidenci

👎👎

G
Gość
2019-07-11T14:19:18 02:00, Gość:

O 16 godz zamordowano człowieka na ulicach miasta to nic dziwnego że o 10 godz okradają ludzi

2019-07-11T23:25:25 02:00, Iza:

Naprawdę zamordowano kogoś o 16 w Kwidzynie? Pierwsze słysze

Mało wiesz dzieciaku. Uważaj na cyganów żeby cie nie rąbli o 10rano przed domem z telefonu i portfela

I
Iza
2019-07-11T14:19:18 02:00, Gość:

O 16 godz zamordowano człowieka na ulicach miasta to nic dziwnego że o 10 godz okradają ludzi

Naprawdę zamordowano kogoś o 16 w Kwidzynie? Pierwsze słysze

G
Gość

Ja się pytam gdzie sa kamery przecie jak zwykle nasza kwidzyńska policja spi zamiast obejrzeć monitoring

G
Gość

O 16 godz zamordowano człowieka na ulicach miasta to nic dziwnego że o 10 godz okradają ludzi

b
brak słów
2019-07-11T12:26:52 02:00, Pis:

Pewno ktoś z Pis

Kaczyński zaczął werbować Cyganów do PiS? Pierwsze słysze.

Brawo Komendant Cyganie okradają mieszkańców Kwidzyna w biały dzień.

Komendant musi być dumny ze swoich podwładnych na ulicach miasta.

Cygany już dawno wyjechali z miasta z tą emeryturą.

Emeryt niech podziękuje Policji i komendantowi za bezpieczeństwi na ulicach miasta. 10 rano Cygany ludzi okradają

P
Pis

Pewno ktoś z Pis

l
legion

może dziadek ściemnia ?

l
legion

czekam na weryfikację z monitoringu

Dodaj ogłoszenie