MMTS Kwidzyn przegrał w Puławach! Szczypiorniści z Kwidzyna rozczarowali

Rafał CybulskiZaktualizowano
Krzysztof Marianowski
Cztery dni po świetnym meczu z Chrobrym szczypiorniści kwidzyńskiego MMTS kompletnie rozczarowali w Puławach. W meczu z Azotami, którego stawką było trzecie miejsce w tabeli PGNiG Superligi, podopieczni Krzysztofa Kotwickiego przegrali aż 23:34.

Spotkanie w Puławach od początku nie układało się po myśli kwidzynian. W 9 minucie MMTS przegrywał już 2:5, a potem przewaga gospodarzy nadal rosła. Najgorszy w wykonaniu kwidzynian był okres między 21 a 27 minutą, gdy nie zdobyli oni żadnej bramki, a rywale aż 5. To wtedy puławianie zwiększyli dystans z 4 do 9 bramek (7:16).

A jeśli kwidzynianie mieli jakieś nadzieje na to, że w drugiej połowie uda im się odwrócić losy meczu, to gospodarze w ciągu ledwie trzech minut pozbawili ich złudzeń. W tym czasie Azoty trafiły do bramki czterokrotnie, MMTS tylko raz i było praktycznie po meczu (10:21). Zresztą dwucyfrową przewagę gospodarzom udało się dowieźć do końca meczu, a wyraźnie zrezygnowani kwidzynianie niewiele byli w stanie zdziałać.

- W tym meczu nie było zespołu, a do tego zagraliśmy nieskutecznie. Zmarnowaliśmy m.in. aż trzy z czterech rzutów karnych - tłumaczy Marek Ścieszko, kierownik drużyny MMTS.

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 34:23 (17:9)

Azoty: Wyszomirski, Stęczniewski - Zinczuk 8, Szyba 6, Maslowski 5, Bałwas 4, Gowin 3, Kuś 2, Zydroń 2, Grzelak 1, Płaczkowski 1, Tylutki 1, Łyżwa

MMTS: Suchowicz, Szczecina - Daszek 4, Peret 4, Nogowski 3, Orzechowski 3, Waszkiewicz 3, Kostrzewa 2, Łangowski 1, Rosiak 1, Sadowski 1, Seroka 1, Krieger, Markuszewski, Pacześny

Codziennie rano najświeższe informacje z Kwidzyna i Prabut prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

polecane: FLESZ: Wybory do Parlamentu Europejskiego. To musisz wiedzieć.

Materiał oryginalny: MMTS Kwidzyn przegrał w Puławach! Szczypiorniści z Kwidzyna rozczarowali - Kwidzyn Nasze Miasto