MMTS Kwidzyn: Kwidzyńska drużyna przegrała z Orlenem Wisłą Płock

Krzysztof Marianowski
Zwycięstwo z mistrzem Polski było na wyciągnięcie ręki, ale po dobrym meczu piłkarze ręczni MMTS Kwidzyn przegrali z Orlenem Wisłą Płock 23:26 (12:12).

W pierwszej połowie niemal przez cały czas górą byli gospodarze. W 20 minucie MMTS prowadził nawet 9:5, ale tuż przed przerwą płocczanie zdołali doprowadzić do remisu.

O porażce kwidzynian zadecydował kiepski początek drugiej połowy. W 32 minucie Wisła po raz pierwszy objęła prowadzenie, a do 43 minuty zdołała je powiększyć do 5 goli (14:19). MMTS jednak nie spasował i w 53 minucie zniwelował straty do dwóch goli (21:23), a chwilę potem znakomitą okazję na kontaktowego gola zmarnował Adam Pacześny i kwidzynianie nie zdołali odrobić strat.

MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 23:26 (12:12)

MMTS: Suchowicz, Szczecina - Kostrzewa 7, Orzechowski 7, Łangowski 2, Seroka 2, Adamuszek 1, Daszek 1, Pacześny 1, Rombel 1, Rosiak 1, Krieger, Nogowski, Peret, Sadowski.

Orlen Wisła: Seier - Syprzak 5, Eklemovic 4, Kavas 4, Kubisztal 4, Spanne 2, Toromanovic 2, Zołoteńko 2, Backstroem 1, Chrapkowski 1, Paczkowski 1, Kwiatkowski, Wiśniewski.
Kary: MMTS - 12 min. Orlen Wisła - 10 min.

Sędziowali: Artur Rajkiewicz i Jakub Tarczykowski (Szczecin)

Codziennie rano najświeższe informacje z Kwidzyna i Prabut prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!