MMTS KWIDZYN: Kwidzynianie zdobyli Ciechanów

Rafał CybulskiZaktualizowano
W Ciechanowie "Orzech" zdobył 8 bramek, ale w następnym meczu, z Orlenem Wisłą Płock, o gole może być trudniej Krzysztof Marianowski
Beniaminek z Ciechanowa nie był zbyt wymagającym przeciwnikiem dla szczypiornistów MMTS. Kwidzynianie dość pewnie wygrali wyjazdowym mecz z Jurandem. Pokonali rywali 28:24 (14:8). To ich czwarte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie ligowe.

O wygranej kwidzynian zadecydowała dobra gra w pierwszej połowie. MMTS zagrał dobrze w obronie, skutecznie w ataku i wypracował sześć goli przewagi. W drugiej połowie rywale podjęli jeszcze walkę i w 40 minucie zniwelowali straty do jednej bramki (16:17), ale to wszystko na co ich było stać. MMTS w końcówce kontrolowął wydarzenia na boisku i bez większych problemów dowiózł korzystny wynik do końca.

PBS Jurand Ciechanów - MMTS Kwidzyn 24:28 (8:14)
Jurand: Grzybowski, Wróbel - Klinger 8, Malandy 4, Prątnicki 3, Rurarz 3, A. Piórkowski 2, D. Piórkowski 2, Semenow 2, Krajewski, Malesa.

MMTS: Suchowicz - Orzechowski 8, Rombel 7, Peret 4, Adamuszek 3, Krieger 2, Łangowski 2, Daszek 1, Rosiak 1, Seroka.

Kary: Jurand – 10 min.; MMTS – 10 min.

Sędziowali: Igor Dębski - Artur Rodacki (Kielce)