W kasie kinoteatru można już kupić wejściówki na wieczór filmów grozy, który odbędzie się z okazji Halloween. 31 października na ekranie kwidzyńskiego kina zobaczymy trzy filmy: „Piła dziedzictwo” (godz. 20), „Leatherface” (godz. 21.45) i „Autopsja Jane Doe” (23.30). Bilet na wszystkie trzy filmy kosztują 30 zł, każda wejściówka oznaczona będzie numerem, a w trakcie seansów odbędzie się losowanie nagród niespodzianek.

"Piła: Dziedzictwo"
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…"Leatherface"
Oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów.

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który wkrótce okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Tak zaczyna się koniec.

Film nie będzie miał regularnejdystrybucji kinowej, jedyne pokazy odbędą się podczas maratonów oraz na specjalnych pokazach 31 października, a zatem film na dużym ekranie zobaczyć będzie można jedynie w okresie Halloween w całej Polsce."Autopsja Jane Doe"
Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PapcioSmerf (gość)

Szkoda czasu na ten maraton. Filmy, które puszczają, wcale nie są straszne ani obrzydliwe, a widownia zamiast oglądaniem zajęta jest szperaniem w telefonach, gadaniem i szeleszczeniem papierkami.
Lepiej obejrzeć sobie te trzy filmy w domu, bez troski o gimbazę, która przyszła pośmieszkować i porobić fotki na instagram.