Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodło. Cztery medale w biegach przełajowych

Lekkoatleci Kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego Rodło wywalczyli cztery medale mistrzostw makroregionu pomorskiego w biegach przełajowych. Zawody rozegrano we Włocławku

Najlepiej z kwidzynian spisał się Filip Ostrowski, który wygrał bieg na 2000 metrów. Drugie lokaty wywalczyły Julia Gruda w biegu na 1500 m i Zuzanna Sitko na 800 m, zaś trzecie Kamil Łukasiak na 3000 m. Poza tym troje zawodników KKL Rodło zajmowało miejsca tuż za podium. Marcin Taraszkiewicz był 4. na 3000 m, zaś Jakub Cyganowski i Krystian Strzelczyk w biegu na 2000 m zajęli odpowiednio 7 i 8 miejsce.

Drużynowo Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodło zajął III miejsce wygrywając z takimi klubami jak Vectra Włocławek, Olimpia Grudziądz, AZS AWF Gdańsk, SKLA Sopot, Lechia Gdańsk, Baszta Bytów i wiele innych. Opiekunami i trenerami zawodników startujących we Włocławku są Wojciech Margulewicz i Marcin Kłosiński .