Kwidzyn z drona. Zobacz piękne ZDJĘCIA miasta i powiatu z lotu ptaka!

Zespół katedralno-zamkowy, most nad Wisłą, Miłosna, zawody balonowe, zachody słońca oraz wiele, wiele innych fenomenalnych zdjęć z drona, zarówno tych letnich jak i zimowych, znajdziecie w naszej galerii, którą przygotowaliśmy dla Was razem z firmą Świat z drona. Przyjemności z oglądania! A jest na czym zawiesić oko ❤
 fot. Mirosław Gawroński/Świat z drona

Obserwuj nas na Twitterze!

Arkadiusz Kosiński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.11.2018, 18:47

Kocham Kwidzyn.

24.11.2018, 12:29

Artykuly pousuwane na weekend stare wstawione na head line. Tak sie robi manipulacje i tak sie ukrywa wiadomosci lokalne na niemieckich stronach internetowych. Żeby mieszkancy za duzo nie zobaczyli i nie wiedzieli za duzo

24.11.2018, 11:28

Zobacz mieszkancu jak smród i brud w niebo idzie z amerykanskego komina w kwidzynie. PO rzadzi Kwidzynem i jakos nic nie mowi o smogu w gkw

23.11.2018, 13:02

Jakaś rocznica miasta, to było miesiąc temu !

18.11.2018, 18:17

Piękne foto nr 98. Na pierwszym tle przepych, elegancja, w tle gustowna plebania z garażem na 4 samochody ... a nieco dalej, dwa blaszaki, znane chyba w całym powiecie.

30.10.2018, 08:42

@ Z góry nie widać syfu PO
- jedź do Grudziądza, do Gniewu, do Nowego, do Tczewa, Pruszcza Gd i Starogardu.
Tam nie tylko będziesz mógł widzieć "oszczane zaułki", ale i wdepnąć w nie...

16.10.2018, 22:11

Ciekawe kiedy w końcu ktoś zapyta czemu robiono zdjęcia prywatnych obiektów, czy nie potrzeba na to zgody właściciela? W USA już obudzili się co niektórzy i nawet ulic nie znajdzie się na google view.

12.10.2018, 09:55

Kwidzyn to miasto mojej młodości i zdjęcia ładne,ąle "biedne",albo pokazujące jak ubogi jest Kwidzyn w zabytki,a jak się patrzy na tę okropną zabudowę wokół katedry,to przykro na to patrzeć.Wniosek jest smutny jak te zdjęcia,czy to oznacza,że nic więcej nie ma w tym mieście ciekawego i atrakcyjnego.Wyjechałem z Kwidzyna w 1980 roku do Wielkopolski i stwierdzam-na tle pokazanych zdjęć,że miasteczka wielkopolskie to są wręcz istne perełki architektoniczne w stosunku Kwidzynkowa.Proszę pokażcie to miasto inaczej,tam chyba jeszcze coś jest ciekawego.Czekam i pozdrawiam wszystkich.

11.10.2018, 19:48

Chyba autora zdjęć przetrzepali na parkingu IP.

11.10.2018, 18:57

Zdjęcia monotonne , jednotematyczne....katedra i wciąż katedra. Nie obejrzałem do konca bo nie ma to sensu !

11.10.2018, 15:16

Z góry nie widać brudu i syfu na ulicach. Nie widać brudnych kamienic i oszczanych zaułków. Z góry nie widac smierdzącego Drewniaka i kiczowatego C.H. LIWA.
Dobrze że ludzie widzą wszystko z poziomu chodnika. Wybory dla złodziei z PO to być albo nie być.

11.10.2018, 11:47

Zdjęcia bardzo interesujące, a Prabuty to dla spostrzegawczych :)