Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kwidzyn. MMTS pokonał Stal Mielec [relacja]

red.Zaktualizowano
Zdjęcie z meczu ze Stalą sprzed trzech lat.
Zdjęcie z meczu ze Stalą sprzed trzech lat. Krzysztof Marianowski
60 min. - 30:28, koniec meczu. MMTS prowadził od początku do końca, ale w drugiej połowie kwidzyńscy kibice mogli drżeć o końcowy wynik.

5 min. - 3:2
8 min. - 4:3
12 min. - 8:4
14 min. - 8:6
17 min. - 11:7
19 min. - 13:7, kara 2 minut dla Dzmitrego Marhuna (MMTS)
21 min. - 15:8, na razie świetny mecz w wykonaniu MMTS
23 min. - 17:8, kolejna udana kontra MMTS zakończona bramką Roberta Orzechowskiego
25 min. - 17:10
28 min. - 19:11
28 min. - 19:11, na boisku zrobiło się nerwowo. Michał Peret (MMTS) za uderzenie rywala bez piłki został ukarany czerwoną kartką. Na ławkę kar powędrował też Michał Waszkiewicz (MMTS) i jeden z mielczan.
30 min. - 20:12 - koniec pierwszej połowy. Kwidzynianie grali znakomicie, ale w końcówce niepotrzebnie wdali się w bijatykę ze Stalą. Na przerwę schodzą jednak ze sporą zaliczką, której nie powinni zmarnotrawić w II połowie
32 min. - 20:13
34 min. - 20:14
38 min. - 23:17
41 min. - 25:19 Od kilku minut MMTS utrzymuje sześciobramkową przewagę.
44 min. - 25:20 - trzecia kara dwuminutowa i w efekcie czerwona kartka dla Dzmitrego Marhuna
49 min. - 25:23 MMTS wreszcie gra w komplecie, ale do poziomu sędziowania można mieć wiele zastrzeżeń.
50 min. - 26:24
54 min. - 26:25, Stal traci do MMTS już tylko jedną bramkę.
58 min. - 28:26
59 min. - 29:27, MMTS coraz bliżej końcowego triumfu

O godz. 17 w Kwidzynie rozpoczął się pierwszy sobotni mecz PGNiG Superligi, w którym MMTS mierzy się ze Stalą Mielec.

Ligowy beniaminek na razie jest rewelacją sezonu i w tabeli zajmuje 3 miejsce. Kwidzynianie po trzech kolejnych porażkach spadli na szóstą lokatę, ale do Stali tracą tylko punkt, więc w przypadku zwycięstwa na pewno wyprzedzą ją w tabeli. W dotychczasowych czterech meczach pomiędzy tymi zespołami dwa razy górą był MMTS, a dwa razy Stal.