Kino plenerowe Kino plenerowe

(© Archiwum)

Wzorem poprzednich lat Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Już w najbliższy czwartek, na Placu Jana Pawła II zobaczyć będzie można aż trzy seanse.

Dwie pierwsze propozycje adresowane są do dzieci. O godz. 16.15 na dużym telebimie zawieszonym nad wejściem do kinoteatru wyświetlone zostaną „Bociany” (animacja z polskim dubbingiem) a zaraz potem, o godz. 18, pokazany zostanie film „Jak zostać kotem” (kino familijne i Kevin Spacey w roli głównej). Maraton filmowy zakończy polska komedia romantyczna „Dzień dobry: Kocham cię”. Ten film będzie można zobaczyć o godz. 20.

Kino plenerowe działać będzie w czwartek, 21 lipca. Zapraszamy na Plac Jana Pawła II. Wstęp wolny.

Filmy na wakacjeObserwuj nas na Twitterze!height="360" data-colorscheme="light" data-show-faces="true" data-header="true" data-stream="false" data-show-border="true">

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkanka (gość)

Szkoda, ze zle informacje podane. W czwartek nie bylo kina plenerowego. I jak wierzyc w jakiekolwiek informacje zamieszczane na stronie.

mieszkanka nr 2 (gość) (szach)

Rozbawił mnie ten komentarz. Co by miasto nie zorganizowało to zawsze się znajdzie jakaś maruda.
Lepiej niech dziecko siedzi w domu, w końcu telewizor, gry komputerowe, telefony komórkowe i inne wynalazki są bezpieczne dla wzroku.

szach (gość)

Szkoda wzroku dziecka na ten śmieszny telewizor na scianie. Dziecko niszczy sobie wzrok na słoncu patrzac w tą sciane.