Juniorki MTS w meczu o brąz pokonały Kusego Szczecin. Conrad Gdańsk mistrzem Polski!

Nasze juniorki wracają z nadmorskiego Rewala z brązowymi medalami mistrzostw Polski Archiwum drużyny
Juniorki MTS Kwidzyn wywalczyły w Rewalu brązowy medal mistrzostw Polski. W meczu o trzecie miejsce pokonały Kusego Szczecin 31:30 (19:13). Podium w całości obsadziły zespoły z Pomorza, bo w finale Conrad Gdańsk pokonał Vistal Łączpol Gdynia 27:26 (19:17). Najlepszą zawodniczką mistrzostw wybrana została Kinga Gutkowska z MTS, a dwie inne kwidzynianki, Izabela Oreszczuk i Kinga Damaziak, zostały wybrane do najlepszej "7" turnieju.

Warto odnotować, że MTS jest jedyną drużyną, której mistrzowski Conrad w Rewalu nie zdołał pokonać. W meczu grupowym między tymi drużynami padł remis i to kwidzynianki były bliżej zwycięstwa, bo po pierwszej połowie prowadziły różnicą 6 goli.