Jak rozwija się Kwidzyn? Student Uniwersytetu Gdańskiego przeprowadza ankietę

Karolina StaniszewskaZaktualizowano 
fot. Mirosław Gawroński/Świat z Drona
Rozwój przedsiębiorczości, komunikacji miejskiej, nowe miejsca pracy, poprawa infrastruktury, dostępu do opieki zdrowotnej i instytucji kultury. Te i wiele innych kwestii porusza ankieta opracowana przez mieszkańca Kwidzyna, studenta Uniwersytetu Gdańskiego, który zbiera informacje niezbędne mu do pracy magisterskiej.

Student Uniwersytetu Gdańskiego, któremu na sercu leży przyszłość Kwidzyna w ramach swojej pracy magisterskiej przeprowadza badanie opinii publicznej na temat obecnego stanu rozwoju Kwidzyna oraz perspektywach rozwoju w kolejnych latach.

- Moje działania mogą mieć realny wpływ na przyszły rozwój naszego miasta. Zależy mi, aby jak najwięcej mieszkańców miało możliwość wypowiedzenia się dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety. Kwestionariusz jest anonimowy, a zebrane wyniki zostaną wykorzystane zbiorowo. Deklaruję wykorzystanie tego materiału dla naszego wspólnego dobra lokalnego - informuje Patryk.

Jak tłumaczy, celem pracy, którą realizuje jest opracowanie projektu długookresowej strategii dla samorządu oraz podsumowanie różnic między obowiązującymi strategiami z uwypukleniem potencjalnych atutów społeczno-ekonomicznych naszego miasta.

Wypełnienie ankiety to zaledwie 10 min. By to zrobić, kliknij TUTAJ

Jak Kwidzyn wygląda z lotu ptaka? Zobacz piękne zdjęcia miasta widzianego z drona!

Jak Kwidzyn wygląda z lotu ptaka? Zobacz piękne zdjęcia mias...

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Materiał oryginalny: Jak rozwija się Kwidzyn? Student Uniwersytetu Gdańskiego przeprowadza ankietę - Kwidzyn Nasze Miasto

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
X
X@X
2019-05-23T20:46:04 02:00, legion:

kwidzyniacy to przesiedleńcy z kresów

I tak samo jak Lenin wiecznie żywy

zgłoś
m
młodzi ludzie
2019-05-23T16:38:56 02:00, Andrzej K.:

Popieram całą akcję, liczmy na realny wpływ ankiety. Pozdrawiam

Realny wpływ na mieszkańców beda miały podwyżki Krzysztofiaka o 100% na śmieci . Transparentność tej ankiety bedzie taka że jak nie bedzie przychylna PO i SLD to wyląduje w śmietniku. Jak odpowiesz źle na pytania to Patryk zmieli twoją ankiete...To tak jak te sondaże w tv i portalach.

Młodzi ludzie srają na to miasto i na te miejsca pracy. Zapieralać na 4 zmiany za 2200 miesiecznie we Francuskim obozie pracy . Ceny wody smieci czynsze w Kwidzynie takie same jak w Warszawie

zgłoś
a
analityk
2019-05-23T20:46:04 02:00, legion:

kwidzyniacy to przesiedleńcy z kresów

Tak samo jak Legia mistrzem Polski :)

zgłoś
l
legion

kwidzyniacy to przesiedleńcy z kresów

zgłoś
N
Nie lubię PiS a PO w GKW
2019-05-23T14:55:42 02:00, analityk:

Jak coś robią dobrego dla miasta ludzie związani z opozycją, to dlaczego taka otoczka anonimowości. Jeżeli się nie mylę to kandydat na radnego w ostatnich wyborach samorządowych z listy KWIDZYNIACY. Trzeba popierać, bo mało jest aktywnych ludzi.

2019-05-23T16:56:59 02:00, Gość:

Nie upolityczniajmy tego za bardzo. Ważny jest angaż młodych ludzi w próby rozwoju miasta. I to nie jest ważne czy z opozycji czy też nie.

Jasne, że nie powinno być ważne. Jednak to co robią ze śmieciami, schroniskiem dla psiaków, budżetem obywatelskim, to czysta polityka a nie zdrowy rozsądek. Jak ktoś z PO coś tam pierdnie, to od razu wielkie hallo i TV Kubańska kręci materiał ku chwale i pokrzepieniu serc ciemnego ludu.

zgłoś
K
Kobitka

Cieszę się, ze Ktoś podjął taki temat. Mam nadzieje, ze wyniki tej ankiety również zostaną upublicznione. Patryk, nie przejmuj się komentarzami . Rób swoje. Bardzo Ci dopinguję.

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T14:55:42 02:00, analityk:

Jak coś robią dobrego dla miasta ludzie związani z opozycją, to dlaczego taka otoczka anonimowości. Jeżeli się nie mylę to kandydat na radnego w ostatnich wyborach samorządowych z listy KWIDZYNIACY. Trzeba popierać, bo mało jest aktywnych ludzi.

Nie upolityczniajmy tego za bardzo. Ważny jest angaż młodych ludzi w próby rozwoju miasta. I to nie jest ważne czy z opozycji czy też nie.

zgłoś
K
Karla
2019-05-23T11:20:34 02:00, ...i kamieni kupa:

Patryk dzieciaku,gdzie ty żyłeś do tej pory? Chyba nie w Kwidzynie bo jakbys żył w Kwidzynie to byś wiedział że najbardziej rozwija sie korupcja i oszustwa Andrzeja Krzysztofiaka jego żony i córki a także jego kolegów.

Infrastruktura Kwidzyna jest dnem a remont Dworca PKP to pic na wode. Dwa budynki koło dworca PKP nadal są kupą gowna jak sie patrzy a 25mln poszło w kibel dla kolegi Krzysztofiaka z Prabut

2019-05-23T15:00:58 02:00, Gość:

Jeśli tak twierdzisz to zgłoś to w prokuraturze

Jak by był taki zły to by nie był tyle kadencji burmistrzem!

zgłoś
M
Marzenka

Największy problem to huligani i wandale, którzy niszczą elewacje miasta idiotycznymi napisami o klubach piłkarskich. Strach na ulicę wyjść wieczorem.

zgłoś
M
Mikołaj

Precz z polityką, skupmy się na samorządach i realnych zmianach lokalnych.

zgłoś
A
Andrzej K.

Popieram całą akcję, liczmy na realny wpływ ankiety. Pozdrawiam

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T11:20:34 02:00, ...i kamieni kupa:

Patryk dzieciaku,gdzie ty żyłeś do tej pory? Chyba nie w Kwidzynie bo jakbys żył w Kwidzynie to byś wiedział że najbardziej rozwija sie korupcja i oszustwa Andrzeja Krzysztofiaka jego żony i córki a także jego kolegów.

Infrastruktura Kwidzyna jest dnem a remont Dworca PKP to pic na wode. Dwa budynki koło dworca PKP nadal są kupą gowna jak sie patrzy a 25mln poszło w kibel dla kolegi Krzysztofiaka z Prabut

Jeśli tak twierdzisz to zgłoś to w prokuraturze

zgłoś
a
analityk

Jak coś robią dobrego dla miasta ludzie związani z opozycją, to dlaczego taka otoczka anonimowości. Jeżeli się nie mylę to kandydat na radnego w ostatnich wyborach samorządowych z listy KWIDZYNIACY. Trzeba popierać, bo mało jest aktywnych ludzi.

zgłoś
G
Gość
2019-05-23T11:20:34 02:00, ...i kamieni kupa:

Patryk dzieciaku,gdzie ty żyłeś do tej pory? Chyba nie w Kwidzynie bo jakbys żył w Kwidzynie to byś wiedział że najbardziej rozwija sie korupcja i oszustwa Andrzeja Krzysztofiaka jego żony i córki a także jego kolegów.

Infrastruktura Kwidzyna jest dnem a remont Dworca PKP to pic na wode. Dwa budynki koło dworca PKP nadal są kupą gowna jak sie patrzy a 25mln poszło w kibel dla kolegi Krzysztofiaka z Prabut

CAŁA PRAWDA!!

zgłoś
...i kamieni kupa

Patryk dzieciaku,gdzie ty żyłeś do tej pory? Chyba nie w Kwidzynie bo jakbys żył w Kwidzynie to byś wiedział że najbardziej rozwija sie korupcja i oszustwa Andrzeja Krzysztofiaka jego żony i córki a także jego kolegów.

Infrastruktura Kwidzyna jest dnem a remont Dworca PKP to pic na wode. Dwa budynki koło dworca PKP nadal są kupą gowna jak sie patrzy a 25mln poszło w kibel dla kolegi Krzysztofiaka z Prabut

zgłoś
Dodaj ogłoszenie