IX Kwidzyński Bieg Papiernika. Przy bramie IP, wyniki kategorii kobiecych [ZDJĘCIA, CZ. 3]

Choć w biegu open i klasyfikacji kobiet IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika mieszkańcy naszego miasta nie stawali na podium, to jednak sporo ich było na podiach poszczególnych kategorii wiekowych. Prezentację zaczynamy od dziewcząt i pań. Dodajmy, że najmłodsze zawodniczki, które stanęły na starcie miały 16 lat, a najstarsza urodziła się w roku 1951.

Jeśli chodzi o kwidzynianki, to najwięcej ich można znaleźć w czołówkach najmłodszych kategorii, gdzie konkurencja nie była aż tak duża. W kategorii K16 (16-18 lat) wygrała Monika Chodukiewicz, zaś w K18 (18-20 lat) trzecie miejsce zajęła Julita Kominek. W mocno obsadzonej kategorii K20 wysokie, drugie miejsce wywalczyła Paulina Wiernicka, a taką samą lokatę w kategorii K60 zajęła Grażyna Krzysztofiak. Brawo dziewczyny!

IX Kwidzyński Bieg Papiernika. Odcinek na ul. Toruńskiej

Wszystkie zdjęcia z IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika znajdziecie w naszym serwisie specjalnym! KLIKNIJ w zdjęcie poniżej