Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na wieczór grozy w kinie! Na Halloween wyświetlone zostaną dwa filmy: "Martwe zło" oraz "Obecność". Bilety (20 zł) rezerwować można pod nr tel.(55) 279-34-24, ale tylko do 29 października. Po tym czasie nieodebrane bilety zostaną anulowane. W dniach 30-31 października bilety będzie można już kupić tylko w kasie. Zakupione bilety wezmą udział w losowaniu nagród.

"Martwe zło" (godz. 22.15)


Kiedy grupa dwudziestokilkuletnich przyjaciół przypadkowo budzi starożytnego demona, domek w lesie staje się przesiąkniętą krwią izbą tortur w zrealizowanej pod tym samym tytułem, długo oczekiwanej adaptacji kultowego horroru Sama Raimi "Martwe zło" (1981). Ten mrożący krew w żyłach horror łączy w sobie elementy bolesnej ekscytacji i rozlewu krwi, jakie mogliśmy oglądać w oryginale, zaskakuje jednak widza serią nowych szokujących zwrotów akcji.

Mia (Jane Levy), młoda kobieta, której życie zostało zniszczone na skutek bolesnej straty i uzależnienia od narkotyków, namawia swojego brata Davida (Shiloh Fernandez), jego dziewczynę Natalie (Elizabeth Blackmore) oraz przyjaciół z dzieciństwa Olivię (Jessica Lucas) i Erica (Lou Taylor Pucci), aby wspólnie z nią wybrali się do należącego do rodziny domku na wsi. Ta wyprawa ma jej pomóc w uporaniu się z dręczącymi ją demonami. Na miejscu, Mia demonstracyjne niszczy ostatnie zapasy narkotyków i w obliczu przyjaciół przysięga, że jej uzależnienie to już przeszłość."Obecność" (godz. 0.00)


Obecność opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

Film pokazuje rzeczywiste koszmary, czające się w oddalonym od cywilizacji, kilkusetletnim domu na farmie położonej w pozornie spokojnej wsi Harrisville na Rhode Island, który w 1970 roku kupili Carolyn i Roger Perronowie. Niestety, małżeństwo oraz ich pięć córek w niedługim czasie znalazło się w bezpośrednim, niemożliwym do zidentyfikowania niebezpieczeństwie.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mocek (gość)

Co wy gadacie, ja uwielbiam takie noce horrorow, film jak film tylko z nutka grozy ,z tego co wiem oba sa tegorocznej produkcji, wiec co najwyżej letni naleśnik a nie odgrzewany

Karolek (gość)

Pogaństwo ma się dobrze i nawet się rozwija. Ciekawe, kiedy trafimy na drzewa albo do jaskiń?

Normolno (gość)

Helloween to ścirewo, a odgrzewany film "Martwe zło" smakuje jak odgrzewany po latach naleśnik... fuuuj