Grand Prix Kwidzyna w darta. Znów wygrał Mularczyk, Warmiński nadal liderem

Bartłomiej Mularczyk
Bartłomiej Mularczyk fot. archiwum KCSiR
W 3. turnieju cyklu Grand Prix Kwidzyna w darta zwyciężył Bartłomiej Mularczyk. To jego drugie zwycięstwo z rzędu, liderem całego cyklu pozostał jednak Radosław Warmiński, który tym razem zajął trzecie miejsce.

W trzecim turnieju Grand Prix Kwidzyna wystartowało 14 darterów, którzy rywalizowali w odmianie 501 double out do dwóch wygranych legów. Tak jak zawsze turniej rozgrywany był system szwajcarskim, czyli do dwóch przegranych meczów.

W meczu finałowym Barłomiej Mularczyk pokonał Romana Ochmińskiego, który zachował drugie miejsce w klasyfikacji łącznej. Zwycięzca awansował na trzecie miejsce, ale warto odnotować, że w pierwszym turnieju nie startował. Kolejny, czwarty turniej Grand Prix zostanie rozegrany 16 stycznia (piątek) o godz. 18.15, jak zwykle w barze Lotos przy ul. Kopernika 5.