Dmytro Zinczuk nowym trenerem MMTS Kwidzyn. Pracę oficjalnie rozpocznie za dwa tygodnie

Arkadiusz KosińskiZaktualizowano 
Dmytro Zinczuk, były szkoleniowiec Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, poprowadzi drużynę MMTS Kwidzyn. Nowy trener kwidzyńskich szczypiornistów pracę rozpocznie 22 lipca od pierwszego treningu.

Jak informuje klub, poprzedni trener MMTS Kwidzyn, Tomasz Strzabała, "rozwiązał obowiązującą umowę z uwagi na ważne sprawy rodzinne".

- Gdy tylko otrzymałam informację od trenera Tomasza Strząbały o chęci wcześniejszego rozwiązania kontraktu, zastanawiałam się i prowadziłam rozmowy z trenerami, którzy mogliby poprowadzić nasz zespół. Po miesięcznym okresie poszukiwań postawiliśmy ostatecznie na Dmytro Zinchuka - mówi Agnieszka Laskowska, prezes MMTS. - Życzę mu powodzenia w prowadzeniu naszego zespołu. Myślę, że wszystko będzie dobrze. W ubiegłym roku niestety stanęliśmy przed podobnym dylematem, ale ostatecznie postawiliśmy dobrze i myślę, że teraz też tak będzie.

Do tej pory Zinczuk związany był z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

- Każdy ze swej strony szukał najlepszego rozwiązania, tego czego aktualnie potrzebował. Ja szukałem kontraktu, a pani prezes MMTS nowego trenera dla zespołu. Nasze drogi zeszły się w jednym miejscu i doszliśmy do porozumienia - przyznaje trener Dmytro Zinchuk.

Nowy trener MMTS związał się z klubem 3-letnim kontraktem. Zinczuk zastąpi na tym stanowisku Tomasza Strząbałę, który prowadził drużynę od maja 2018 roku i z którą w poprzednim sezonie PGNiG Superligi wywalczył wysokie 4. miejsce.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-07-12T18:25:16 02:00, Gość:

Jaka pani PREZES to zwykły słup do wyprowadzania pieniędzy z miasta!!!!Prezes to zarządza Usarem facet staję na głowie aby klub się rozwijał i nie rzuca słów na wiatr.Porównując stanowiska prezesa a teraz trenerów obu klubów usar prowadzi uważam że ciężko będzie zapełnić połowę hali na meczach mmts u chyba że zatrudnienie trenera z korzeniami ukraińskim i aby zachęcić obywateli Ukrainy do uczęszczania na mecze klubu który nie ma żadnych celów przed sobą!!!

Krzysztofiak w ramach 20 letniego układu miasto-mmts przeleje kolejne miliony z naszych podatków a na wyremontowane chodniki i ulice jeszcze poczekamy z 5 lat

G
Gość

Jaka pani PREZES to zwykły słup do wyprowadzania pieniędzy z miasta!!!!Prezes to zarządza Usarem facet staję na głowie aby klub się rozwijał i nie rzuca słów na wiatr.Porównując stanowiska prezesa a teraz trenerów obu klubów usar prowadzi uważam że ciężko będzie zapełnić połowę hali na meczach mmts u chyba że zatrudnienie trenera z korzeniami ukraińskim i aby zachęcić obywateli Ukrainy do uczęszczania na mecze klubu który nie ma żadnych celów przed sobą!!!

G
Gość

To jest zespół układów i korupcji Krzysztofiaka i Wilkołaka co już Kwidzyn na naście milionów wypompowali

P
Prawda
2019-07-11T21:14:18 02:00, Gość:

Pani prezes niech bierze przykład z drużyny usar Kwidzyn gdzie panowie sami szukają sponsorów i nie liczą na miasto!!!Mmts bez burmistrza nie istnieje I to od paru ładnych lat szkoda tylko w to inwestować jedno wielkie bagno.Brawo USAR

Zgadza się niech szukają sponsorów sami,a nie ciągle wyciągają łapy po pieniądze wszystkich mieszkańców.panie burmistrzu Kwidzyn ,to nie tylko Mmts.juz czas by zarabiali sami.

G
Gość

Pani prezes niech bierze przykład z drużyny usar Kwidzyn gdzie panowie sami szukają sponsorów i nie liczą na miasto!!!Mmts bez burmistrza nie istnieje I to od paru ładnych lat szkoda tylko w to inwestować jedno wielkie bagno.Brawo USAR

G
Gość
2019-07-11T13:00:59 02:00, Nie kibicuję:

Na co komu ten Mmts,niech ich nowy trener zabierze na Ukrainę i będzie spokój.pieniadze zostaną w kasie miasta i miasta i moze na coś pożytecznego dla mieszkańców zostaną spożytkowane.nie wszyscy są kibicami i nie musimy wypompowywać publicznych pieniędzy na tych grajków

2019-07-11T14:06:28 02:00, Gość:

To jest plucie w twarz wszystkim mieszkańcom przez Krzysztofiaka.

Zawodowy zespół przez 20 lat wypompował za wiedzą Krzysztofiaka 20mln z budżetu miasta.

Sponsora brak bo kto zasponsoruje miernoty bez mistrza Polski.

Święta racja. Zarząd z nadprezesem i prezeską od lat markują, że szukają sponsora i sięgają całymi garściami gdzie najbliżej, do kieszeni podatnika. Nikt z radnych się nie sprzeciwia, bo to zostanie źle odebrane marketingowe. Za te pieniądze przez te lata wiele można by zrobić dla mieszkańców, a tak kasę biorą kiepscy grajkowie, Pani prezes

G
Gość
2019-07-11T13:00:59 02:00, Nie kibicuję:

Na co komu ten Mmts,niech ich nowy trener zabierze na Ukrainę i będzie spokój.pieniadze zostaną w kasie miasta i miasta i moze na coś pożytecznego dla mieszkańców zostaną spożytkowane.nie wszyscy są kibicami i nie musimy wypompowywać publicznych pieniędzy na tych grajków

To jest plucie w twarz wszystkim mieszkańcom przez Krzysztofiaka.

Zawodowy zespół przez 20 lat wypompował za wiedzą Krzysztofiaka 20mln z budżetu miasta.

Sponsora brak bo kto zasponsoruje miernoty bez mistrza Polski.

M
Marian
2019-07-11T13:00:59 02:00, Nie kibicuję:

Na co komu ten Mmts,niech ich nowy trener zabierze na Ukrainę i będzie spokój.pieniadze zostaną w kasie miasta i miasta i moze na coś pożytecznego dla mieszkańców zostaną spożytkowane.nie wszyscy są kibicami i nie musimy wypompowywać publicznych pieniędzy na tych grajków

Dokładnie tak za normalna pracę by się wzięli

N
Nie kibicuję

Na co komu ten Mmts,niech ich nowy trener zabierze na Ukrainę i będzie spokój.pieniadze zostaną w kasie miasta i miasta i moze na coś pożytecznego dla mieszkańców zostaną spożytkowane.nie wszyscy są kibicami i nie musimy wypompowywać publicznych pieniędzy na tych grajków

S
Sponsor strategiczny

Co się dzieje w tym klubie?Pytam się gdzie ten sponsor tytularnym szukany od 6 lat? Zapomniałem tym sponsorem jest miasto aby nikt z zewnątrz nie patrzył na rączki układu miasto klub ile pieniędzy trafia do prywatnych kieszeni.

G
Gość
2019-07-11T09:01:05 02:00, Gość:

Z takim trenerem klub ma szanse na co najwyżej grupę spadkowa.

No ale miasto Krzysztofiaka zapłaci mu każde pieniadze nawet za grupe spadkową. Czy sie stoi czy sie leży wypłata z miasta się należy

G
Gość

Z takim trenerem klub ma szanse na co najwyżej grupę spadkowa.

G
Gość
2019-07-10T21:40:39 02:00, Anty troll:

Przykre jest to, ze jedna lub dwie osoby pod różnymi nickami plują na ludzi, którzy robią coś fajnego. Nie ważne co się robi, ważne, żeby opluwać każdego za wszystko. Ale to jest domena ludzi, którzy nigdy niczego nie osiągneli i pod osłoną internetu pokazują swoją moc.

A tobie żal dupe sciska z tego powodu i musisz o tym pisać w internecie. Właśnie widać stan twojego umysłu.

Jeszcze po 20 latach nie oswojiłeś sie z internetem jak pies z łańcuchem.

Prawda o tym MMTS boli cały zarząd tego śmiesznego klubu.

Co robią fajnego? Miliony z kasy miasta wyciągają latami?

Sponsora już Laskoróbska znalazła?

B
Baders

ZAMIENIŁ STRYJEK SIEKIERKE NA KIJEK

JAKOS NIE PASI MI NOWY TRENER

OBYM SIE MYLIL

A
Anty troll

Przykre jest to, ze jedna lub dwie osoby pod różnymi nickami plują na ludzi, którzy robią coś fajnego. Nie ważne co się robi, ważne, żeby opluwać każdego za wszystko. Ale to jest domena ludzi, którzy nigdy niczego nie osiągneli i pod osłoną internetu pokazują swoją moc.

Dodaj ogłoszenie