W środę 7 marca w Kwidzynie wystąpi Cyrk Zalewski. To część 10 - miesięcznej trasy po Polsce, podczas której cyrkowy namiot Zalewskich stanie w ponad 200 miastach, ich artyści zagrają ponad 250 przedstawień, które zobaczy niemal 300 tys. widzów. Z tej okazji mamy dla Was 3 zaproszenia, które możecie wygrać w naszym SMS-owym konkursie.

Żeby mieć szansę na zwycięstwo w konkursie, wystarczy wysłać SMS, w którym odpowiesz na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilety do cyrku? By wziąć udział w naszym konkursie, należy na nr 72355 wysłać SMS o treści: cyrk (a dalej krótka odpowiedź oraz imię i nazwisko). Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 5 marca do godz. 12!

Każde zaproszenie obejmuje jedną osobę dorosłą oraz dziecko do 12 lat.

Sezon 2012 będzie dla Cyrku wyjątkowy. W tym roku przypada bowiem 20 - lecie istnienia Cyrku Zalewski. Ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. Jednak z okazji okrągłej rocznicy pracy artystycznej właściciele cyrku za punkt honoru wzięli udowodnienie całej Polsce, że nie mają sobie równych. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała. Z okazji 20-lecia cyrku Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował Wielkie Show Iluzji. Po wielu miesiącach ciężkich prób, przygotowań choreografii, skomplikowanych elementów technicznych, oprawy muzycznej i rekwizytów - powstał spektakl iluzjonistyczny na najwyższym światowym poziomie.

Elementy ryzyka zapewni El Diablo, linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad... klatką z lwami. Po raz pierwszy w Polsce wystąpią także artyści z Ekwadoru i Kolumbii - duet Dioro, którzy swoim kołem śmierci sprawią, że widzowie na parę chwil wstrzymają oddech. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów „Mam Talent” , a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierze...

W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych konkurs jazdy na koniu... z którego dość łatwo spaść.

- Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych przedstawień w całej Polsce. Mogę zapewnić, że nie będziecie Państwo zawiedzeni, a sztuka cyrkowa w naszym wykonaniu, dostarczy Państwu i Waszym dzieciom wspaniałych wrażeń - mówi Ewa Zalewska, właścicielka Cyrku Zalewski i była artystka-akrobatka.

W Kwidzynie Cyrk Zalewski wystąpi w środę 7 marca o godz. 17.00, przy ul. Żwirki i WiguryCyrk Zalewski

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Association. Kamil Zalewski jest synem Stanisława i Ewy Zalewskich – twórców Cyrku Zalewski. Zalewscy są jednocześnie pomysłodawcami i organizatorami największej imprezy cyrkowej w Polsce - Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gosc (gość)

moze i zalosny-kwestia gustu...ale ja wlasnie wygralam zaproszenie i bardzo sie ciesze ;)dziekuje

gosc (gość)

rok temu,o ile dobrze pamietam-bilet dle doroslej osoby kosztowal 50 zl-i przy jego kupnie mozna bylo( ze specjalnym kuponem-dostepnym np.przy kasach w marketach) zabrac ze soba dwoje dzeci do lat 10 za darmo