Country cross w Kwidzynie Country cross w Kwidzynie

(© Monika Kruk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższy weekend Kwidzyn po raz kolejny będzie gościł motocyklistów rywalizujących o mistrzostwo Polski w country crossie. Organizatorem zmagań na trasie za fabryką Jabila jest Kwidzyński Klub Motorowy im. Jana Młynarskiego.

Kwidzyn w Mistrzostwach Polski reprezentować będą zawodnicy: Sylwester Jędrzejczyk (ubiegłoroczny mistrz Polski), Roman Ulenberg (ubiegłoroczny v-ce mistrz Polski), Dawid Mordasiewicz, Damian Jędrzejczyk,

Sebastian Kuncicki oraz zawodnicy, którzy zdobyli w 2013 roku Puchar Polski: Paweł Czeszejko - Sochacki i Jeremiasz Mandecki. W Pucharze Polski lista zawodników jest jeszcze otwarta.

- Zapraszamy wszystkich kibiców i nie tyko na tą plenerową imprezę zapewniając moc wrażeń, catering i mile spędzony czas. Szczegółowy regulamin zawodów na stronie www.pzm.pl w zakładce cross-country - informują organizatorzy.

PROGRAM ZAWODÓW


26 kwietnia (sobota)
10.30 - 12.00 wyścig Quad Open Mistrz. Polski, Quad Open, Quad Junior 2 K , Quad Mater Puchar Polski.
12.45 - 14.15 wyścig klas Senior 1+2 oraz Junior - Mistrzostwa Polski, Master Puchar Polski
14.45 - 16.15 wyścig klas Senior 1+2, Junior - Puchar Polski oraz Junior 85 MP
27 kwietnia (niedziela)
10.30 - 12.00 wyścig Quad Open Mistrz. Polski, Quad Open, Quad Junior 2 K , Quad Mater Puchar Polski.
12.30 - 14.00 wyścig klas Senior 1+2, Junior, oraz Junior 85 - Mistrzostwa Polski i klasy Senior 1+2, Junior, Master - Puchar Polski

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!