14 grudnia otwarcie budynku dworca kolejowego w Kwidzynie! Trwa przeprowadzka Biblioteki Miejsko-Powiatowej [ZDJĘCIA]

Otwarcie budynku kwidzyńskiego dworca coraz bliżej! Zasoby Biblioteki Miejsko-Powiatowej, której budynek będzie siedzibą, sukcesywnie są już przenoszone, w środku trwają również ostatnie prace porządkowe. Swoje podwoje dla użytkowników biblioteki i pasażerów, dworzec otworzyć ma 14 grudnia. Postęp prac zobaczycie na naszych zdjęciach!
 fot. Arkadiusz Kosiński/"Dziennik Bałtycki"

Kwidzyn jest piękny, ale czasami to już przesadza! Zobaczcie zdjęcia naszego miasta widzianego z lotu ptaka

Image and video hosting by TinyPic

Arkadiusz Kosiński

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.12.2018, 12:28

Jaki dyrektor taka biblioteka. Jak on tam rzadzil to wspolczuje pracownikom. A i o cirme bym sie obawial. Ktos go w ogole kontrolował w czasie kadencji czy tylko dostał zabawki?

01.12.2018, 12:26

Jaki dyrektor taka biblioteka. Jak on tak rządził tam jak wcześniej w szkole to współczuję. I pracownikom i o instytucję bym się obawiał. Czy ktoś go w ogole kontrolował w czasie kadencji?

29.11.2018, 23:27

14 grudnia to sobie otwierajcie sami

29.11.2018, 09:33

p. Widz tak się stara zrobić coś dla klientów biblioteki dla mieszkańców naszego miasta. Wszyscy tak na niego gadają, a to taki dobry człowiek sam by nie zjadł, a komuś by oddał.
Przecież tak nie można wyżywać się na małym biednym człowieku czystym krystalicznie jak łza. Muchy nie skrzywdzi, a co dopiero łapówki by brał nie wierzymy w to. Kto bywa w bibliotece to widzi jak pracownicy się uśmiechają tak im jest dobrze bo p. Widz jest dla nich dobrym dyrektorem! I jeszcze dobrze że nie ma mobbingu tam w tej pracy

28.11.2018, 14:26

Korupcja na lini Krzysztofiak PO Kowalski Strzelczyk zatacza coraz wieksze koło. Całe miasto widzi kto u Krzysztofiaka wygrywa przetargi . Standardy korupcyjnej PO

28.11.2018, 13:03

Chamom zawsze mówię stanowcze - NIE.
Nie pracujecie przypadkiem w kwidzyńskim szpitalu?
Zatem dobra rada, jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczcie bo wystawiacie tylko świadectwo !
To wyżej to z twojego tekstu zgredku i tylko tobie wolno ??

28.11.2018, 09:14

W końcu koniec najdłuższej przeprowadzki w dziejach nowoczesnej Europy. Kartony z książkami, które od kilku miesięcy stały w starej bibliotece, będą wreszcie dostępne dla czytelników. Logistyka bardzo, bardzo słabiutka.

28.11.2018, 09:07

Biblioteka piękna. Co do hałasu i innych uciążliwości to poczekajmy- nie oceniajmy zawczasu.
Osobiście z perspektywy aktywnego czytelnika, cieszę się, że wszystko będzie w jednym miejscu, uniknę obowiązkowych "spacerów" do filii na słowackiego, bo akurat tam jest dostępna książka. dla mnie to było uciążliwe.

28.11.2018, 08:29

"Janka", "Ja", "Mieszkaniec"! Macie jakąś wyłączność na doskonałość? Co? A może wydaje wam się, że jesteście jedynymi mieszkańcami Kwidzyna, którzy mogą komentować i macie pozwolenie na bycie niemiłym dla innych, co? Nie pracujecie przypadkiem w kwidzyńskim szpitalu? Tam to norma wśród personelu. Ja uważam, że "Smród ..." czy "Sparaliżowało mnie" mają wiele racji bo to co się dzieje w naszym mieście jeżeli chodzi o remonty, pustostany (coraz więcej), brak nadzoru budowlanego (pokaleczone jezdnie), czy dziwnym trafem te same firmy wygrywające kolejne przetargi to już standard. Każdy kto ma oczy to widzi co się dzieje. Zatem dobra rada, jak nie macie nic mądrego do powiedzennia to lepiej milczcie bo wystawiacie tylko świadectwo własnej głupocie. P.S. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie o ile odbywa się to w sposób kulturalny i nie obrażający innych. Chamom zawsze mówię stanowcze - NIE.

28.11.2018, 06:52

Wagony z drzewem do IP dadzą cisze i koncentracje dla uźytkowników biblioteki. A z drugiej strony dworca dwie główne ulice miasta Chopina i Kościuszki zapewnią cisze jak w muzeum. Miliony wydane na kolege Kowalskiego ze wsi spod kwidzyna co ocieplenia robi poszły w szambo. Ciekawe ile Krzysztofiak przyciął z tych mln co kolega zarobił na dworcu PKP. I jeszcze temu z Prabut tez zrobil niedzwiedziom przysługe

27.11.2018, 22:06

Skąd się biorą takie czuby jak Smród? Może warto byłoby szczepić dzieci przed zachorowaniem na podobno odmóżdżenie?

27.11.2018, 19:32

Ma PANI RACJE w Rumia lub Redzie jest dworzec dla celów kultyranybu , biblioteka ten.
A smarkateria jest wszędzie!

27.11.2018, 18:27

Prymitywne komentarze zakompleksionych hejterów - żal dla Was chłopcy.
Smrodzie - gdybyś był oczytany albo choć odrobinę zorientowany w temacie - wiedziałbyś, że to nie pierwsza w Polsce biblioteka na Dworcu. Ale do kogo ja to piszę... Otwarte umysły nie bolą, więc pomyślcie o terapiach - na zdrowie Wam wyjdą. A nóż wyjdziecie ze swojej umysłowej zgnilizny ;)

27.11.2018, 14:17

Widz daje zarobić swoim kolegom na przeprowadzcce tego burdelu

27.11.2018, 14:15

14 grudnia nastąpi kompromitacja kolejna już Andrzeja Krzysztofiaka.25mln poszło w kibel na tani kicz z betonu i metalu. Biblioteka koło torów i wagonów towarowych tylko w Kwidzynie. Komunustyczna nędza dalej świeci brudem

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3