12. Turniej Osiedlowy Spółdzielni Renawa

A. Sobolewska
XII Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Renawa” odbył się 2 i 3 maja na boisku "Orlik" na osiedlu Piastowskim w Kwidzynie.

Do turnieju zgłosiło się 31 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy wiekowe:grupa młodsza rocznik 1999 i młodsi oraz grupa starsza rocznik 1998 i starsi.
Mecze rozgrywane były systemem pucharowym.

W grupie młodszej I miejsce zajęła drużyna SPOCENI W LODÓWCE w składzie:Dominik Dziki, Dawid Pendrak, Sebastian Gwóźdź, Przemysław Kamieniecki, Oskar Zabielski, Maksim Abdulkadyrof, Karol Piekarski.
II miejsce zajęła drużyna CZERWONE DIABŁY
III miejsce zajęła drużyna TYGRYSY

Czytaj również:Można zawalczyć o puchar Prezesa Renawy

W grupie starszej o miejscach od I do III decydował konkurs rzutów karnych, a w nim najlepsza okazała się drużyna ZWYCIĘZCY w składzie: Michał Kozak, Kamil Bąkowski, Piotr Mroczek, Rafał Kamiński, Paweł Baszczyński, Mateusz Król, Krzysztof Dolata.

II miejsce zajęła drużyna SZAFIR
III miejsce zajęła drużyna VIP-RIDERS

Najlepszym zawodnikiem w grupie starszej wybrano Jacka Gretkowskiego.
Na tytuł najlepszego bramkarza w tej samej grupie wiekowej zasłużył Alan Modzelewski.

W grupie młodszej najlepszym zawodnikiem został Sebastian Gwoźdź a bramkarzem Dominik Dziki.Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.Organizator zapewnił uczestnikom napoje, ciepłe kiełbaski, ubezpieczenie a także opiekę medyczną.

Czytaj również:11 Turniej Osiedlowy Spółdzielni Renawa

Dla trzech najlepszych drużyn z obu grup wiekowych ufundowane zostały puchary oraz medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono pamiątkowe koszulki. Nad porządkiem w czasie rozgrywek czuwał przedstawiciel sekcji prewencji KPP Kwidzyn asp. sztab. Janusz Walczak.